Günle Gelen 07.10.16

Nereden besleneceğini bilen her şeyi ve herkesi besleyebilir.

Bugün, alma-verme dengesini sürekli hale getirmeyi tam anlamıyla öğrenip özelliklerimizi en öne çıkarıyor olacağız…

İnsanın yakaladıklarının içinde kendisi için en doğru ve sürekli olanı görmesi çok zaman alabiliyor. Yetenek ve olanaklarımız için de aynısı geçerlidir. Aldıkça vermeyi öğrenmek ve verdikçe de alabilmek zaman alabilir, ancak bir kere beceriyor olduktan sonra öğrenmeye açılıp onu hayatımıza bütün anlamıyla almayı başarabiliyor olacağız. Hepimiz için yaşanabilir bir enerji olarak bu deneyim bugün bizlerle olacak.

Yapıyormuş gibi olmanın yorgunluğunu bırakmaya ne dersiniz?

Gün boyu, önümüze çıkan işler veya hayatsal konularda nasıl adım atılır bunları gözlüyor olacağız. Ayrıca çevremizde birikim ve sezgileri ile ihtiyacımız olan veya aklımızdakileri yapan kişilerle karşılaşacağız. Bu kişilere gözlerimizi bütünüyle açarsak olumlu ve ödüllü bir güne daha yaşıyor olacağız, çünkü kolay kolay kimseden öğrenemediklerimizi bizlere veriyor olacaklar. Bu konuya engel olabilecek ve kendimizi açarsak önemini fark edebileceğimiz bir konu da, bugün kendinin değerini anlayamamış veya bilmeyen kişilerden gelen etkiler. Böyle kişilere onların da kendilerine özgü bir alanı olduğunu hatırlatmaya ihtiyacımız olacak. Böyle kişiler nerede ve nasıl harika kaynaklar olduğunu göremeyebilir ve bunun sonunda yapay istekler ve faydanın olmadığı yerlerde ısrar ediyor olabilir.

Herkese özgürlük ve saygının, kendimize özgürlük ve saygı anlamına geldiğini görmeye açık mıyız?

Gün boyunca doğru yerde, doğru kişi ile olmadığını söyleyen çokça kişi ile karşılaşıyor olacağız. Bu kişiler yeterince cesaretle geleceğe bakmaktan çekiniyor olacaklar. Eğer onlara birlikte ileri bakmaya açılabilirsek, mutlu ve ödüllerle dolu bir günü davet ediyor olacağız.

Bugün duyduğumuz öykülerin, çevremizdeki kişilerin söylediklerindeki detaylara kulak kabartırsak gerçekte konuştukları konular için ne kadar ve ne yaptıklarını hissedebiliyor olacak. Bu çok değerli bir enerjidir. Çünkü gerçekleri görmek için en değerli anahtarlardan birini yaşıyor olacağız.

Yalnızca kendi yaptıklarımızın bizimle olduğunu ve Onun hangi oranda gerçekten bizim olduğunu görmeye ne dersiniz?

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 06.Ekim.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?