Günle Gelen 07.09.16

Yeniye açılmak için, uyumu görmek gerekir.

Bugün, açılıp meydana geldiğinde herkese alan bırakan düşünceleri yaşıyor olacağız.

Bugünlerde, çevremizdekileri etkileyecek, onlara ilham verebilecek düşünceleri üretip üretemiyeceğimiz konusunda bir kafa karışıklığı bizlerle. Böyle düşünceler bizden çıkar mı? Gibi sınırlayıcı sorularla kendimizi sıkça sabote edebiliyor olacağız. Bu sabotajdan çekinmenin yolu, birbirimize işbirliği önermek olabilir. İşbirlikleri ise bugün bize ayrıca değer katıyor olacak. Uyum teması, günle gelen bu enerjiyle hayatımıza katılıyor.

Yeni olanın bize çok çekici olacağı bir gün geçireceğiz. Küçük ya da büyük, her yeni detayı değerlendirmeye açığız. Gün içinde sıkça başkalarının bize ‘yapabilirsin‘ dediğini duyabiliriz. Çevreden duyduklarımıza oranla bizim seçkilerimize önem vermemiz gereken bir günü yaşıyor olacağız. Başkalarını dinlediğimiz anlarda her an sert eleştiriler de gelebilecek. Başkalarının düşüncelerinden kendimizinkileri ayırt etmek için çaba göstermemiz gereken bir gündeyiz. Çabamızı desteklemesi ve bize yardımcı olması için kendimize sorabileceğimiz bazı farkındalık sorularımız var:

  • İçimden geçen tam anlamıyla nedir?
  • Etki altında kalmadan, duygu ve düşüncelerimi ne kadar sahipleniyorum?

Gün içinde, anılarımızı işimize yarayacak şekilde yeniden düşünüyor olacağız. Bu etki birkaç gün boyunca bize, ‘hayat bir tekrar mı?‘ diye sordurabilir. Buna aldanmayalım; hayat bir tekrar değil, biz onu bir halka gibi yaşamazsak.

Günlük enerjiler kimi zaman bize hayatımızın çeşitli dönemlerini bilerek hatırlatırlar. Bundan alacağımız olumlu ödüllerin başında, yeniden doğabilmenin gücünü fark edebilmek geliyor.

Eskiyi yeniye çevirmek için gayret vermeye hazır mıyım?

Bugün ayrıca, bol kuşku ve paranoya etkisini de yaşıyor olacağız. Çok soru ve az cevap ikilisini ikili ilişkilerde daha çok hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Hatta söylediği gibi olmayan kişileri kolayca görüyor olacağız. Eğer onları da görmemezlikten gelmezsek! Gün içersinde, kendimizden kuşku etmenin etkisini kullanmaya çalışan kişilerden uzak durmakta yarar var. Hatırlayalım ki  olumluluk içimizde başlar ve bunu seçmek büyük bir ödüldür.

Bugün, hafızamıza da yeni kararlar ekleyeceğiz. Yeni olaylar kadar, yeni bilgilere de hazır olursak olumlu haberler bizi bekliyor olacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 07.Eylül.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?