Günle Gelen 07.07.16

Başlangıç, bitirme korkusunun ve bitiş ise başlangıç korkusunun olduğu bir yin – yang’dır…

Bugün, yeniye adım atma heyecanımızı bolca yaşamaktan tutunda, daha hızlı ve ileride olma isteğimize kadar… büyük bir enerjiyi yaşıyor olacağız. Her şey hayatın ilk adımı gibi ileri atılıp başlamakla doğuyor. Bu doğumsa iki önemli bileşenden oluşuyor. Başlama dürtüsü ve tamamlama enerjisi. Bugünlerde başlama enerjisi her yeri sarmış durumda ve biz de bununla ilgili ilhamlar alıyoruz. Bu durumda dikkatli olmamız gereken konuysa, eleştiriler altında ezilmek oluyor. Kimsenin geçmişten gelen rüzgarına kapılmamak için gayret vermeliyiz. Kapılmazsak eğer özgüven, başarı, paylaşım veya birlikteliklerde uyum gibi bir çok ödülü alıyor olacağız.

Yoğun bir azim enerjisi dünyayı dolanıyor şu anda. Dünyanın enerjisi, ruhsal hissediş ve bağ kurmada çok destek veriyor. Üzgünüm ancak bu bizi bir baskı ile karşı karşıya bırakacak. Neye başlamak istediğimizi tam bilememek sorusu ile yaşıyor olacağız. Bugünden başlayarak birkaç gün süre ile de devam edecek. Böyle etkilerden uzaklaşmanın en güzel çaresi, etkiyi hissettiğiniz anda geçmişte diğer insanlarla olan deneyimlerinizi düşünmek. Bu deneyimlerde olmayan, yolunda gitmeyen veya kafa karıştırıcı noktaları tabi ki hemen hatırlayacağız. İşte bu noktaların tam tersi, sanki yapılmaması gerekenler listesinin dışında kalanlar gibi kendinizi adamak için doğru seçenekler olacak. Özellikle bu yeni başlangıç enerjilerinde kafa karışıklığında kalmış, bunu da deneyebilirdik diyebileceğimiz ne varsa, işte onların bugün şans bulmasına izin verelim. Geçmişteki hikayeleri deşmek değil, eski kayıt defterlerini tam anlamıyla kapamak için bu zamanlardan ve enerji geçişlerinden yararlanalım birlikte.

Geceye doğru kabuğumuza çekilmekle beraber, içimizdeki başarıya adım atma inancı artacak. Şu anda büyük bir tatil yaşayan ülkemizde; aslında işini yanında götüren, özel projelerine günlük düzenli çalışanlarımız bundan en çok desteği alıyor olacak. Tabiki gün boyu kendimizi verdiğimiz işlerin de sonucunda hepimiz bu desteği yaşıyor olacağız. Bu enerjiyi yaşıyorken, kabuğumuzda olmanın olumlu yanıysa kuvvetli yarınlarımızın ortaya çıkmak için bazen bu sessizliğe ihtiyaç duyuyor olması.

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 07.Temmuz.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?