Günle Gelen 07.02.17

Ortaklaşa giydiğimiz maskeleri atarsak, her türlü maskeden kurtulmanın da yolunu bulabiliriz.

Bugün, her şeyi temeline alabileceğimiz prensiplerimiz ve çevremizdekilerle birlikte bunu yaparak nasıl yaşayabileceğimiz konusunda içimizde adımlar atıyor olacağız.

Günle gelen enerjilerin etkisiyle bugün en uzaklardan, en içe doğru olan bakışlara kadar büyük bir hareket dönüşümünü yaşayacağız. Değişimden başlayıp, ortaklık ve paylaşım hissinin getirdiklerine kadar büyük bir dönüşümü görebileceğiz. Aslında duyduklarımızın bize yön vermede sağlayacağı bir enerjiden, yavaşça farklı yerlere gitmek üzere harekete geçiyoruz da diyebiliriz. Bu son hareketin etkisiyle, geniş gruplar halinde paylaşabileceğimiz büyük paydaları ufukta aramaya katılıyoruz. Böyle enerjiler sessiz ancak geleceğe mesaj veren etkilere sahiptir. Hemen söylemesek de bizi keşiflere, toleransa ve araştırma yapmaya götürürler. Böylece bu eğilimlerle uzlaşmanın ve hedef belirlemenin yeni aşamalarına adım atıyor olacağız.

Topluluk ruhu için ben ve biz ayrımı hakkında neler yapıyoruz? Nasıl yaklaşıyoruz?

Bugün çocuklarla ve çocuksu özelliklerimizle ilgili de önemli bir etkiye giriyoruz. Ay tutulmasına da yaklaştığımız bugünlerde, geleceğe etki veren doğum özelliği olan her türlü oluşum bizler için apayrı bir potansiyel taşıyor. Böyle alanlarda ekstra saygı ve özgürlük tanırsak kendimize ve çevremize olumlu ve de ödül dolu olanı çağırmakta güzel atımlar atıyor olacağız. Birçok hata ve deneme yanılmaya açılan bir patikaya girebiliyor olabileceğiz. Engellemeden uzak ancak destek vermeye devam ederek önümüze bakmalıyız.

Yine bugünlerde karar değişiklikleri önümüze sıkça gelebiliyor olacak. İki önemli noktaya dikkat etmek yarar getirebilir; ilki, uzak ufuklara beraber yolculuk edebileceğimiz rehber noktaları kaybettiğimizi sanıyor olabilmemiz. ikincisiyse, zayıf noktalarımızı görmeye yeterince enerji vermememiz. Bunlar yakın gelecekte de derin izler oluşturacak titreşimler. Eğer bu konularda çalışmak isterseniz bugün buna başlamak için çok değerli bir gün. Çünkü bu etkilere bakıp gelecek için farklar oluşturabiliyor olacağız bugün. Rehberler veya rehber noktalar konusunda yeniden düşünmeye ihtiyacımız olabilir. Hatta kendimize sorabiliriz:

Son zamanlarda ne kadar gerçek halimize veya duygu, düşünce ve sezgilerimize sadakat gösterdik? Kendimize bakarken ne kadar özenle kendimizle ilgili ayrıntılara baktık?

Günün ikinci yarısında, yeni bir enerji ve etkilerine açılıyoruz. Bu enerjinin anahtar sözcüğü, prensipler olacak. İçinden geçtiğimiz her şeyi etkileyecek kadar zinde ve açık uçlu bir enerjiden bahsediyoruz. Büyük bir topluluk enerjisi alanını anlatıyor bize. Herkesin elinde sakladıklarını birleştirerek vardığı değerli alan burası. Eşitlikle başlıyoruz bu etkiye.

Gün boyunca birbirimize eşit miktarlarda katkıda bulunmak hepimizi bağ kurmak ve uzlaşmak konusunda besliyor olacak. Herkesin alabileceği ve almak isteyeceği kadara özen ve ilgiliyle yaklaşmak olumu ve başarılı olanı getiriyor olacak. Ayrıca gün boyu, bence bu adil değil, bence buna daha çok ihtiyacımız var, şu fazla, bu olursa herkese yeter gibi düşüncelere ekstra kulak kabartalım, çünkü doğruluk payları bizi şaşırtıyor olacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?