Günle Gelen 07.01.17

Görmediklerimiz, gördüklerimizden daha fazla olduğunda, …

Bugün, istediğimiz sonuçlara varmak için “her yolu” kullanmayı yaşıyor olacağız. Bazı yolları kat etmek ve amaçlara varmak konusunda hepimizin bir yakıta ihtiyacı vardır. Bu yakıt kimi zaman kuvvetli duygular, kimi zaman da toplam enerjimizdir. İçinden geçtiğimiz, azim ve enerjimizi bir yere odaklamak etkileri olan enerjinin bugün bize getirdikleri de tam da bu konuda. Bugün deneyim ve çaba konulu etkilerle bu konuya bakıyor olacağız. Çok küçük yaşlardan beri biriktirdiğimiz deneyim ve yöntemleri seferber edebilme, onları her şekle bükebilme isteğimizi gözleme olanağı elde ediyor olacağız. Bu tür etkiler, bizler için her türlü adımımızı gerçekten neye yönelteceğimizi ölüp biçtiğimiz ayna gibi resimler veriyor olacaktır.

Kendimizi bir şeyler yaparken incelediğimizde gördüklerimizi ne kadar kabullenebiliyoruz?

Bu etkiler altında, kimimizin sonuca ulaşmak için ne kadar azimli ve gözü kararırcasına işler yapacağına şaşırabiliriz. Eğer bir blokaj veya engel varsa, aşmanın her yolu masaya gelmeye başlayabiliyor olacak. Vicdani veya diğer sınırların nasıl esneyebildiğini görebiliyor olacağız. Böyle etkiler hepimize hayatlarımıza olumluyu çağırmak için bir çalkantıyı anlatıyor olacaktır. Her türlü suyu bulandırabilecek bir hareketi öğrenip ders çıkarmamız için olanaklarımız olacaktır. Bu olanakları kullanmak için deneyime açık olmalı ancak esneklik sınırlarımıza özen gösteriyor olmamız gerekiyor. Bir hata veya hırs uğruna neyi göreceğimize hazır olmamız önemli olacaktır. Herkes beni fark etmeli anlayışını bolca görebileceğiz. Bunun getirisini her alanda sezebiliriz. Bugünün etkileri bir uyarı veya dikkat panosu değil, izle, dene ve gör deneyimlerine açık olmayı bize getiriyorlar. Tam da bu sırada nerede duracağımızın seçimleri hayatlarımıza olumlu ve katkıda bulunanı çağırmak için önemli oluyor.

Günle gelen etkilerin içinde sıkça savunma davranışları, kaçışı tercih etmeler ve dikkati başkasına çekmek için çabaları sıkça görebiliyor olacağız. En beklenmedik yerlerden çıkan sırlara da hazır olmakta yarar var. Burnumuzun önünde duran ancak şu anda kadar bir sebepten göremediğimiz gerçeklerle tanışmaya hazır olursak ödül dolu ve sakinlik getiren şeylere kavuşmamız da o kadar hızlı ve kolay olabilecektir.

Bugün ayrıca, ayaklarımız ve ödem konularında çalışma yapmak için önemli avantajları olan bir gün. Bedenimiz bu konularda ekstra paylaşımcı ve sonuç almaya yatkın olacaktır. İster fiziksel egzersiz olsun ister enerji çalışması, hangisini istersek o konuda hepimizi cesaretlendirmek isterim.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?