Günle Gelen 06.11.16

Şıklık ve güzellik, insan ruhunun parçalarıdır.

Bugün, yeteneklerimiz özellikle daha güzel ve şık olanı bulup, ortaya çıkarıyor olacak…

İçinde bulunduğumuz bireysel yaratıcılığımızın öne çıktığı bu dönemde, iletişim kurdukça hazineler ortaya çıkartacak. İletişim, buradaki anahtar sözcük. Çünkü çağrıda bulundukça, sordukça ortaya çıkarıyor olacağız. Bugün susmak, uzak ve saklı kalmak anlamına gelecek. Hâlbuki ortaya çıkanın enerjisi yakın gelecekte bizi şaşırtacak kadar çok kişiye içten içe iyi ve olumlu geliyor olacak. Yaratıcılığımızın bir değerli isteği var bugün: Farkına varılmak. Bu sebeple iletişim kurmak, görmek, duymak ve bilmek için adım atıyor olmamız çok çok değerli.

Yaptığımız her şeye inandıklarımızı ve enerjimizi katmaya ne dersiniz?

Bugün kafamızın içinde sınır tanımadan düşünceler geçiyor olacak. Sınırsız olmayı değerlendirmeye açık olursak, olumlu ve ödül dolu olan bizlerle olmaya başlayacak. Önemli olan içimizdekini ortaya koyma isteğine kendi akışında izin vermek, frenlememek. Günün değerli sırlarından biri de, yaptıklarımızdan herhangi bir kişinin alabileceği her ilham için öncelikle kendimize minnettarlık hissi vermekte. İdeallerimiz ve değerlerimiz, başkaları için de bir değere sahip olabilir. Bu harika etkiyi oluşturmak için kendimize izin vermeliyiz. İzin vermemizi kuvvetlendirmek ve esnetmek için bugün özellikle ellerimiz ve burun bölgemizle ilgili çalışma yapabiliriz. Beden şifamız enerji blokajlarını kaldırmakta çok yardımcı olacaktır.

Günle gelen enerjide, kendimize ulaşılmasını zor nadir hale getirdiğimiz filtreleri gözden geçirmek için güçlü bir etki var. Belki her şeyin ve herkesin bu filtrelerden geçmesine izin vermiyoruzdur. Bildiğimiz ve hissettiğimiz filtrelerin incelmesi için olumlu, hatta bugün için uzak geleceğe etkiyecek kuvvetlerle karşı karşıyayız.

Gün için önemli bir ipucu: Bugün çocukların özel ilgiye ihtiyaçları yoğunlaşacak.

Hepimizin mutluluğuna sarılmak için açık olmaya açık mıyız?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 06.Kasım.2016
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?