Günle Gelen 06.10.16

Harekete geçirdiğimiz her şey, bize bir sonuç olarak geri gelir.

Bugün, olanaklarımızdan bazılarını seçip artık harekete geçmeyi yaşıyor olacağız…

Hayatımızla evrendeki enerjilerin kesiştiği noktalarda yepyeni adımlar atıyoruz. Bu adımlar; kimi zaman hafızalarımızı temizlemek, kimi zaman yepyeni koşullara açılmak veya kimi zamanda yeni kişilerle yeni hayatlar için kesişmek olabiliyor. İşte böyle adımların en büyük bileşenleri olan zeka ve duygusal zeka, bugün harekete geçmek için birleşiyor olacak. Bugün son bir haftaya yakın bir zamandır, biriktirdiğimizi düşündüğümüz konularda hareket geçmek için karar vermeyi yaşıyor olacağız.

Yapabilirim’den, yapacağım’a geçmek için nelere ihtiyacım var?

Gün boyu çıkarımlar yapıyor olacağız. Bu istek ve yeteneğimizin en büyük destekçisi, çevremizde gün içinde bizimle birlikte olacak olan bir enerji akımı. Bu akım gün için 2 etkiye uğruyor olacak: Uyum göstermek ve kiminle yeni paylaşımlarda bulunacağımıza karar vermek. Bu iki etkiye gün boyu açık olacağız. Ayrıca hayat enerjimizi uyumlu kullanırsak; olumlu bir karizma çiziyor, her yerde enerji ve neşemizi sürdürüyor olacağız. Buda egomuzu olumlu anlamda doyuracak. Paylaşmak, harekete geçmektir. “Kiminle daha derin ve daha anlamlı bir ilişki kurmak istiyorum” ya da “yeteneklerimi kiminle bütünleştirmek istiyorum” sorularına cevap bulacağız. Denemelere açık olmak hayatımızda kimin nerede durduğunu anlatıyor olacak.

Gözümüzün önündeki görüntünün net olmasına açılmaya ne dersiniz?

İnsan doğasının en derin korkularında birisi yetersizlik hissidir. Bu korkuyu yenmemize yardımcı olan yeteneklerimizi ise genelde en zor zamanlarımızda keşfediyoruz. Önümüzdeki 2 günde böyle keşifler bizi bekliyor olacak. Hayatımızın önemli yıl döngülerinden biri olan 7-14 yaş aralığımızda bize başarıyı getiren önemli özelliklerimizi bugün hatırlarsak geleceğe çok büyük bir yatırım yapacağız. Bu olumlu yatırımı tek bir konu engelleyebilir: Kontrol isteği. Eğer bugün kontrol isteklerimizi geride bırakabilirsek, olumlu karmaya açılan ve yıl boyunca gelen sayılı fırsatlardan birine kavuşuyor olacağız.

Bugün başarıyı denemeye ne dersiniz?

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 06.Ekim.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?