Günle Gelen 06.07.2016

Bir insanın geleceğe taşınması için her zaman geçmişin yıkılmasına gerek yoktur.

Eskinin içinden yeni doğabilir, tıpkı öncekiler gibi…

Günle gelen enerjilere baktığımızda içinde bulunduğumuz Temmuz ayında, bir şeyler çözmek üzerine büyük bir odaklanma enerjisi geçireceğimize işaret ediyor. Bugün de  ilk büyük belirtilerinden birini, hatta en etkili hissedeceğimiz başlangıç günlerinden birini yaşayacağız. Bugüne kadar sadece kendimize duyurabildiğimiz iç seslerimizin, dışarıya taşmaya başlayacağı ve çevremizdekilere bile etkidiği bir gün olacak. Peki nasıl bir etki bu? diye sorabilirsiniz. Genel olarak herkesi kendi sorunlarını çözmeye iten bir enerji bu!

  • Dikkatli olmamız gereken konuysa : Bazen sorunları çözemediğimizde, bunu çözebilecek olana hücum eden insanların varlığı ve aç gözlülüğü ve de bunu fazlaca yaşıyor olacağımız.
  • Birbirimize karşı en büyük desteğimiz: Odaklandığımız soruların cevapları gelmediğinde yine birbirimize “sen yapabilirsin” demek. İlham alabileceğimiz etkinliklere yönelmek olacak. Çünkü sonuç yine içeride saklı.

Olumluyu ve sürekliliği doğurmaya hazır bir hayata açılmaya ne dersiniz?

Bu ay boyunca enerjiler bedenimizde kök veya 1.çakra bölgesiyle ifade olunan etkilere sahip oluyor olacak. Hayatın kuruluşu, doğması yani bir işe sağlam başlamak, enerjimizi yüksek tutmak, yeniliğe açık olmak gibi konular hep çevremizde olacak.

Bugün uzakları izlemeye ve ufukta beliren konularla ilgili hazırlık yapmaya ne dersiniz?

İstediğiniz gibi bir not defteri alın. Yakın geleceği biraz gözden geçirin. Aklınıza ilk gelen şeyleri yazıp onları nasıl ileri götürebilirim? Nasıl hayatıma değişiklik olarak ekleyebilirim? cevaplarınıysa altına yazın. Düşüncelerimizi bu sıralar kendi sınırlarında tutup sonra açıklamak için bekletmek, oldukça ödüller alabileceğimiz bir konu hepimiz için. Günün sonunda da başlangıç enerjileri, güneş batarken doğup bize geliyor olacak. Bu başlangıçlar gecenin karanlığında sıfırdan değil, bizi yarın ki güne elimizdekilerden bir temel ile başlamaya hazırlıyor olacak. Kendimize hazır tutmamız gereken destek ise geçmişten kulağımızda kalan dedikodulara inanmamamız. Her zaman bir başkasının söyledikleri olacaktır. Onları gereğinden fazlaca ciddiye almak bizim için olumsuz hatta kötü karma oluşturacak bir karar olur…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 06.Temmuz.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?