Günle Gelen 06.04.16

Bizimle olabilme sınavından geçenlerle dolu, yepyeni bir çanta ile yolculuğumuza  devam etmeye karar vereceğimiz bir gündeyiz…

Kendimizi kandırıp kandırmadığımızı ve derinlerimizde bir yerde kendimize karşı ne kadar dürüst olduğumuzu en iyi biz biliriz. Günle gelen enerjilerde bugün içsel dürüstük üzerine önemli sinyaller veriyor. Ne kadar saklasakta doğrunun kendisini hep ortaya atacağını gösteriyor!

Bu günün enerji akışları bolca deneme yanılmanın olabileceğine işaret ediyor.  İlgili konuları zamana dağıtıp “… Peki zamanı gelince devam edelim…” diyebileceğimizi gösteriyor. Hatta bir üst seviyeye geçip, çevremizdekileri kendi dünyalarındaki yolculuklarında, rahatlıkla tek başına bırakabiliriz bugün.

Unutmamalı ki keşif yapmak kadar, eldekini tamir etmekte önemlidir. Düzeltmemiz gerektiğine inandığımız diyalogların tamiratı için günün enerjilerinden destek alabiliriz. Düzeltmenin bir yolunu ararsak, günle gelen enerjiler sayesinde bulabileceğimiz bir gün. Biraz çaba ile “Biz” diyebilmenin ve bütünleyebilmenin ayrıcalığını gösterebiliriz. Görenlerin ise ödüllerini daha çabuk toplayabileceği bir gündeyiz.

Esin Batal

 04_esin_batal_journey_suitcase