Günle Gelen 06.01.17

Bilgeliği bekleyemeyiz, bilgelik bizim ona ulaşmamızı bekler.

Bugün, azmi bir kaba sığdırmayı ve azmin bize ne bilgelikler getireceğini görüyor olacağız. Günün ilk kısmında, fırsatları azimle birleştirmek için çabalayabiliyor olacağız.

Azimli olmak, enerjimizi bir odakla bir hedefe doğru yönlendirmek hepimiz için önemli bir potansiyel. İçinden geçtiğimiz enerjinin teması, azimli olmak ve hedefe yönlenmek konularını en üst seviyelere taşımak için veya bu temanın hayatımızdaki yerini çalışmamız için bizlere adımlar sunuyor. Bugün iç seslerimizi dinleyen bir konumda etkilerle başlıyoruz. Bu iç sesleri dinlerken, amacımıza giden merdivenlerin basamaklarını tırmanmak için herkes gibi gözüküp içimizdense hep doğru anı gözlüyor olacağız. Diğer taraftan böyle anları, hayatımıza isteklerimizi ve sonuçlarını çekmek için kullanabileceğiz. Sonuç olarak da bu etkiler bize bugün yüksek oranlarda isteklerimizi planlama ve çekebilme güçleri veriyor olacak.

Günün bu kısmındaki etkinin bir de dikkatli olunması gereken bir yüzü var: Biz istediğimiz yere doğru basamakları tırmanırken, geride bıraktıklarımızla oluşanlar. Bir topluluğun parçası veya bir seviyede iken, oradaki her şeyle olan bağlarımızı değiştirmeye karar verdiğimizde oluşanlara dikkatle yaklaşmamız gerekir. Böylece, hayatlarımıza olumlu olanı çekmek için bir perspektif kazanmış oluruz. Bıraktıklarımızınsa bir sadakatsizlik olmamasına dikkat etmeliyiz. Çünkü o yoldan yürürken aldığımız her şey, varmak istediğimiz yerde bizleri bekleyene zıt ya da uyumsuz olabilir. Bu konu çok kritik bir hayat adımını etkiliyor olabilecek önümüzdeki 6 yıl için. Bu kritik karar bugün başlıyor olabilir hepimiz için.

Günle gelen en büyük etkisi : Azimli olmanın yani enerjimizi bir alana odaklı tutmanın sonuçlarını bilmek ya da sezebilmek! Hepimiz sezebilme potansiyele sahibiz. Sezebilme potansiyelimizi yaşamak için tek yapmamız gereken, yaşadıklarımızda herkese kendi alanlarını, kendine özgü ifade mekanlarını bırakarak yaklaşmamız. Böylece herkes yaşanılan ve de paylaşılandan, en kendi istediğini alarak payını almış olacaktır. Etrafımızdaki birine “benim dediğim doğruydu ve o da oldu işte” diyerek, onu kendi açımıza çekmek bugün büyük baskıları ve sorunları getirebilir. Hayatlarımıza olumlu ve ödül dolu olanı çekmek için gün boyunca yapmamız gerekenler var. Hangi zaman diliminde olursa olsun, “tam bana göre” diyebileceğimiz ne varsa ona bakmak ve bu “tam bana göre”dediğimiz noktaları  başkasının dünyasına zorla yerleştirmekten vazgeçmek! Zorla yerleştirme durumundan vazgeçebilirsek de başarıyla yaşayabiliriz.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?