Günle Gelen 05.11.16

En bireysel başarılarımız, kendimize özel zamanlarda belirir.

Bugün, uyum ve zamanlamasıyla başarılı yaratıcılıklar gösteriyor olacağız…

Düzenli yoluna oturmuş enerjiler, çevrelerindeki her şeyle uyum sağlamışlardır. Böylece, zamanlarını gerekli yerlere ve kişilere doğal ve yeterli biçimde dağıtabilirler. Aynı beceri bizim için de geçerlidir. Düzenli şekilde enerjimizi yönettiğimizde, en hızlı değişim gösteren noktalardan biri zamanımızdır. Bugünse bu düzende yaratıcı boşluklar açılıyor. Hepimiz bireysel, yani yalnızca bize özgü alanlar ve şekillerde, üretmeye başlıyoruz.

Dışarıya ve herkese, bize özel olan ürettiğimiz neyi vermek isteriz?

Kendimizi ifade etme ihtiyacımızın çok derinden ortaya çıktığı bir zaman dilimine giriyoruz. Yaklaşık 6 gün boyunca bu eril enerjiyle dışarı ulaşmaya konsantre oluyoruz. Bu sebeple hepimizin anlattıklarımızı dinleyecek kişilere ihtiyacı olacak. Yaratıcılığımızın hiçbir şekilde kitaplardan aldıklarımıza veya elimizdeki olanaklara bakıyor olması gerekmiyor. Son derece içten ve bir anda gelip bizden çevremize ulaşacaklar. Yaratıcılığımıza konu olan her şeyin enerjisi, evrendeki yerini almaya başlayacak. Bu sebeple kimi zaman ben burada anlaşılmıyorum sözlerini sıkça duymaya başlayacağız.

Hayata en sıkı tutunan hayat amaçlarının da enerjisi bu yaratıcı etkiden geçiyor. Otoritemizi oluşturmak ve ortaya koymak için güçlü güdüler beliriyor olacak. Bu sebeple bugünlerde bir şeyleri inşa etmeye çalışıyor olabileceğiz: Olanları da görüyor olacağız. Böyle zamanlarda içimizdeki rehberler de uyanıyor ve çevremize yol gösteriyor olacaklar. Yol gösteren olacaksak, biraz dikkatli olmamız gerekiyor. Çünkü herkese yolu tarif ederken biz bir yere takılıp, pürüzlerle karşı karşıya kalabiliriz. Hayatın olumlu ve ödül dolu olan kısımlarını davet edip ortaya çıkarmak için yol göstermek kadar, yol gösterilmesine de izin vermeye açık olmalıyız.

Bugün dikkat etmemiz gereken nokta ise, sabırlı olmak yerine harikalar yaratacağımıza inanıp yanlış zamanda yanlış yerlerde ve yanlış kişilerle olmak olacak. Böyle durumlarla karşılaşırsak birbirimize destek olmak için, bir soru hatırlatalım: Yaptığımızın gerçekten bize ve kendi zamanımıza uygun olup olmadığı.

Sıçramalara ve yaratıcı adımlara açık mıyız?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 05.Kasım.2016
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?