Günle Gelen 05.10.16

Yeni çağın alışkanlıklarından biri: Karar biriktirmek.

Bugün, daha ileride işe yarayacağını düşüneceğimiz her şeyi bir kenara yazmayı ve bunun yorgunluğuna dayanmayı yaşıyor olacağız…

Her devrin öne çıkan hareketleri vardır, elbette ki yeni zamanların da. Bu hareketleri her zaman yaşıyoruz. Onları hayatımıza katıyoruz. Hayatımıza kattığımız en önemli konular ise kararlarımız, yani bir enerjiyi hissettiğimiz anda bizim onunla ne yapabileceğimizdir. Her enerji, bizde bir karara dönüşür. Dönüştükçe de birikir. Yaşadığımız zaman dilimi gerçekten çok hareketli çünkü büyük bir doğum, önemli yeni kapılardan geçmelerle dolu! Birçok fırsatla karşılaşıyoruz. Kimi zaman da nasıl önümüze çıkacağından emin olmadığımız bu fırsatlar için hem bedenimiz hem de ruhumuzla hazırlık yapacağız. Ocak 2017’ye kadar bu hazırlıklarımız bolca olacak.

Herkesin değerli bir kararı olabilir, herkesi duymaya açık mıyız?

Bugün yalnızca iki kişi veya büyük bir kalabalıkta da olsak olumlu bir biçimde birbirimizi anlayabileceğiz. Çünkü günle gelen enerjilerde önemli bir topluluk etkisi var. İkili ilişkilerde ise gerçekleri görebilen ve başkalarının da bizi ne kadar anladığını daha kolay anlayabilen bir çizgimiz oluyor olacak. Dışa açılmaktan korkmaz ve çekinmezsek olumlu ve ödüllü anlara yer açacağız.

Günün ikinci yarısında ise farklı bir enerji ile karşılaşıyoruz: İdeallerimiz ve bizi geleceğe taşıyacak olan yüksek değerlerle ilham vermek! Hem kendimize hem de çevremize. Kimimiz bunu bazı farklı yanlarını seçip kendi tutku ve isteklerini başkalarına anlatmak için kullanıyor olabilir. Bu enerji ne kadar çok “biz” olursa, o kadar yararlı ve olumluluk getiriyor olacak. Bu ender yaşanılan enerjiyle ilgili birbirimize destek için, içimizden geçene herkes sahip olsaydı ne olurdu gibi sorularla yaklaşabiliriz.

Gün boyu dengeli bir şekilde enerjileri yaşamak istiyorsak, herkese yer açan tavırlar bizi ödüllendirecektir. Eğer yoğun bir şeklide kendimize yönelik konularla uğraşıyorsak da başkalarının bize olan katkılarına odaklanabiliriz. Bu katkılar bize büyümeyi ve biriktirdiklerimizi doğru yerlere ve kişilere vermeyi gösteriyor olacak.

İçimizdeki yoğunlukları paylaşarak hafiflemeye ne dersiniz?

Böyle günler enerji yılının içinde yalnızca 6 tane oluyor. Böyle günler için hepimizi rahatlatmak amacıyla neyin bize katkıda bulunacağını düşünüyorsak danışmanlık, destek, okuma ya da ilgilendiğimiz alanın pratiği ne ise ona yönelmemiz bize oldukça büyük hediyeler getiriyor olacak.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 05.Ekim.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?