Günle Gelen 05.08.16

Karşımızdakini dinlemeye başladığımızda, siyahlar ve beyazlar kaybolmaya başlar…

Bugün, kişilere liderlik etmenin çeşitli yönlerini yaşıyor olacağız. Önümüzdeki birkaç güne ağırlığını verecek olan bir enerjinin ilk günündeyiz. Hayatımıza ve çevremizdekilerin hayatına etki vermek ve liderlik etmek konusunu sık sık konuşmaya başlıyor olacağız. Bunu yapmaya başlarken de, içeriden dışarıya adım ata ata yapacağız. Hatta içimiz bazı endişe ve meraklarla dolu olduğu için, biraz otoriter olma çabası ile başlayacağız. Hem bizi güzelce ileri adım attıran büyük cümleler duyabiliriz, hem de yalnızca ben bilirim diyen kişilerle karşılaşabiliriz. Dikkatli olup, sağduyu ve birlikte olumlu olmaya giden yolu seçersek bol ödüllü bir günümüz olur. Bugün yalnızlık değil topluluk ruhu bize yardımcı enerjiler veriyor olacak.

Hepimizin hayat yolculuğumuza içimize bakarak yaklaşacağı bir gündeyiz. Kimi zaman emin olduklarımız bu günlerde erir ve değişmeye başlar. Eğer biz veya bir başkası; bir sorun, bir korku, bir iç engelden bahsediyorsak dinlemek veya dinlenmek çok değerli olabilir.

Bugün, çevremizde konuşulanları ekstra duyarlı bir kulakla dinlemeye ne dersiniz?

Bu günlerde bedenimiz çok duyarlı özellikler gösteriyor. Ekstra hisler, derinlik veya duyarlılık kolaylıkla yaşayacağınız konulardan. Bu bir destek enerjisi de aynı zamanda. Ne zaman ve nerede desteğe ihtiyacımız var? Işte bunu bile bilmek kolaylaşıyor. Ne zaman sırtımızda bir el bize yapabilirsin demeli veya biz kiminle tokalaşıp siz bu konuda aradığımız kişisiniz diyebiliriz. Bugün bunları ifade eden sesleri ve enerjileri dinlersek başarılı işler yapıyor olacağız. Sırası bugün değilse bile yazıp, kararlarımızı kağıt üstüne almamız gerçekten önemli.

Bugün dikkat etmemiz gereken noktalardan biri de durmak ve yeterli olmak kavramlarını farkedemeyip, olumsuz durumlara gelmek. Bu konularda birbirimizin desteğine mutlaka ihtiyacımız olacak. Bir diğer destek konusu ise bizi bir anda başkaları ile karşı karşıya getirecek anlık duygular. Böyle hissetmeye çare bulamazmışız gibi gelir. Halbuki bir an için karşımızdakine, ihtiyacımızı açıkca söylemek çok önemli yol aldırabilir bugün.

Sevgi ve ışıkla kalın…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 05.Ağustos.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?