Günle Gelen 05.07.16

Yaratıcı mutluluk, engellerin bile olumlu gülümsemelerin altında eriyip gidecegi bir güçtür…

Günle gelen enerjilere bakıldığında, bütün güçlü yanlarımızın etkisi ile tek başımıza bir şeyler yapmak için gayret göstereceğimiz bir gün olduğuna işaret ediyor. Bugün önümüze gelenlerin ayağımıza takılmadıkları sürece bizim yararımıza olduğuna açılmaya ne dersiniz?

Diğer taraftan günle gelen bir deneme, ölçme ve değerlendirme enerjisi var. Bu enerji bize doğanın özünden gelen bir yöntemdir. Düşünürüz, hissederiz, içine enerji yükleriz, var eder ve kendi kendine işlemesini izleriz. Gerçekte bunlar bizlerizdir! Niyetlerimiz, ailelerimiz ve işlerimizdir. Aslında bu yöntemle Doğaana, bize öğrenmenin de yolunu gösterir. Sonunda da öğrendiklerimizle elemeler, yapıp düşüncemizi değiştirmek önemli olan. Böylece her konuda kendimizi gelişirken buluruz. İşte bu gelişimleri bugün tek başımıza işler yapmak için kullanıyor olacağız. Yeni ay’ın da etkisi ile biraz düşünelim şimdi, en son tek başınıza bir şeyler başardığınızda neler kazanmıştınız? İyi veya kötü diye ayırmayın, işe yaramayanı atın ve sizi bütünleyen parçalarla sadece geleceği güzelce düşleyin.

Enerjilere bakıldığında, çevremiz ile ilgili detaylar da veriyor. Bugün çevremize dikkatli yaklaşmamızı, birçok küçük gibi gözüken ancak önemli detayın bir anda herkese ulaşabileceğini gösteriyor. Böylece büyük bir farkındalık, bilinirlik oluşurken biz de izleyici kalmayız. Bugün eski başarılar gibi konulardan da bahsederken bolca zihnimizi kullanacağız. Böyle günler için dikkatli olmalı, birbirimize destek olmalıyız. Yoksa kuşku ve boşa sorular ile kaybolmamız an meselesi olabilir. Paranoya gibi davranışlar yaygınlaşabilir. Bu konuda bilinçli olursak, bol ödüllü bir gün yaşıyor olacağız.

Bugün dikkatli olduğumuzda iyi gelecek ve arka planda kalan büyük ve önemli bir enerji var. Bizim için hayat dengelerini sağlayan bazı enerjilerden biri… Herkesle ilişki kurarken hiçbir detayı önemsemeden, hayallerde takılı kalmak! Hayallerde kalabilmeyi başarmak ya  da başaramamak gibi bir konuya bakmıyoruz burada. Önemli ve bize olumluluk getirecek olan; karşımıza gelen kişilerle bağ kurarken, ne kadar hayal ne kadar onların gerçeklerini duyduğumuzu ayırt etmek.

 

Hayallerinize sahip çıkmaya ve onları yaşamaya, hatta yeni hayallere hemen şimdi yer açmaya ne dersiniz ?

İyi bayramlar 🙂

Esin Batal

  • Günle Gelen 05.Temmuz.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?