Günle Gelen 05.05.17

Günle Gelen : Kulaklarımıza giden yoldaki en büyük engelleri biz, isteyerek yaparız ve yine biz isteyerek kaldırırız.

Bugün, içe kapanmaktan başlayıp, gayretli bir şekilde yeniliği denemeye yönelik adımlar atıyor olacağız.

Günle beraber içimizdeki kutuplaşmaları görebilmeye hatta yaşamaya ve etkisini hissetmeye başlayabiliriz. Kutuplaşmalar bizi etkileyen, farklı iki uç arasında gidip gelmelerdir. Hatta zor olanı daha çok öne çıkarmamıza sebep olabilirler. Olumlu olanı ise genelde geç veya farklı olduğumuz ortamlarda bulabilecekmişiz gibi hissedebiliriz. Buradaki tavsiyemse dikkatli olup, içimizdeki bariyerleri kırmamız için gelen destekleri kabul etmeye açılmak yönünde. Çünkü her şeyden önce kendi sesimizi daha çok dinleyeceğimiz bir gün başlangıcı bizi bekliyor. Bu yüzden konuştuğumuz her kişiye ulaşamayabiliriz. Sabırla beklersek daha rahat olabilir ve günün ilerleyen saatlerinde daha çok iletişime açılabiliriz.

İçinden geçtiğimiz enerjide, günün ilk bölümlerinde önce verici olmak değerli. Önce ulaşabilmek için fırsatlar ve olanaklar doğuran yanlarımızı öncelikle ortaya çıkarmalıyız. Çünkü ne kadar iyi ve derinden hitap edebiliyorsak o kadar sakin ve yararlı geri dönüşler ve cevaplar geliyor olacak bugün.

Günle gelen bir diğer etkiyse, hiç bitmez şekilde öğrenci olmaya devam etmemiz. Sabırla denemeye devam edip istediğimize giden yolları şekillendirmeyi öğrenebileceğiz. Hatta bolca hata yapmaya da hazır olalım. Ancak bu hataların da olumlu ve ödül dolu olana giden yol olduklarını bilerek yapalım. Çünkü özüne bakıldığında bu hatalar keşif ve gerçekleri ortaya çıkaran davranışlarımız olacak 😉 Hata kısmını daha iyi anlamak için aşağıdaki farkındalık sorusunu kendimize sorabiliriz …

Her seferinde daha büyük hediyelerin geldiğini görürsek neler kazanabiliriz?

Diğer taraftan günle gelen etkilere bakıldığında farklı enerjilerde var. Sabırsızlıktan gün boyu uzak durursak, kendimiz için çok olumlu bir durum oluşturacağımız gibi. Çünkü önemli olan hayata katabildiklerimizle oluşan yönlerin bize ileride daha ne kadar çok iyi getirileri olacağını görmekte. Anlık sabırsızlıklar, kaygılar veya gerginlikler gün içinde gidip gelebilirler. Bunlara cevap vermeden geçip gitmelerine izin vermeliyiz. Her ani karar veya yargı, bugün bizleri daha çok çevremizdekilerden koparabilir. Her basit ancak bekleyip sabır gösteren adımsa, bize önümüzdeki 8 ay boyunca ana etkilerini göreceğimiz kapılar açıyor olabilir. Aklın, duyguların ve sezgilerin temel yollarını araştırmak, en basit düşünce, duygu veya sezinlemenin her basitmiş gibi gözüken ancak kocaman adımlar bulmamızı sağlayan yollarını araştırmak için uygun bir zaman dilimindeyiz. İlgimizi çeken en ufak şeyleri bile not edip sonradan üstüne bir adım atmak için biriktirirsek olumlu ve kazanç dolu olana adım atıyor olacağız.

Ekonomik ve yatırım olarak da gün içinde baştan doğru değilmiş veya hataymış sandığımız bazı adımlarımız olabilir. Bekleyip kendilerini önemli ders ve yeni kapılara çevirmesini izlemek için yine sabırlı ve gözlemci olmakta büyük yarar olabilecek.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?