Günle Gelen 05.02.17

Gerçek, her yerdedir ve kimi zaman onu duyduğumuzun farkına bile varmayabiliriz.

Bugün, her şeyin aktığı bir dört yol ağzında durup, içimizde belirecek olanlarla zenginleşiyor olacağız.

İnsan, gerçekten çok gelişmiş bir canlı olmasına rağmen becerilerini ve kendini kolayca unutabilen bir yapıya sahiptir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi ise çevremize odaklandığımız kadar kendimize değer ve odağımızı vermeyi ihmal etmemiz. Bugünse, içinden geçtiğimiz ve algılarımızı yükselten enerjinin etkisiyle, neredeyse dinlemeye gerek bile duymadan her şeyi anlıyor olabileceğiz. Bunu duyduğuma eminin diyecek kadar iddialı hissedeceğiz, ancak aslında aktif bir iç enerjiyle havadan bile ipuçlarını, sırları ve gerçekleri kapıp alıyor olacağız.

Anlama kapasitemizin yüksekliğine açılmaya hazır mıyız?

Hepimiz kendimize özgü bir dil ve sırlamada sözcükleri yan yana getirip iletişim kuruyoruz. Oysaki herkesi aynı şekilde anlamamız olası değil. Hayatlarımıza olumlu ve anlamlı olanı, hepimiz kendimize özgü bir biçimde çekebiliyoruz. Bugün de bu çekim için, kendimize özel duyarlılıklara güveniyor olacağız. Sezgileri yüksek bir kişiysek, herkesin söylediklerinin içinde yatanları kendi sezgilerimiz gibi bilebileceğiz. Eğer duygularımız kuvvetliyse, yeni ve farklı anlamı olan bir duygu gibi onu hissedebiliyor olabileceğiz. Çevremizde olan ve akan neyse, bize kendini gösterebiliyor olacak bugün. Karşıdan karşıya geçmek için geldiğimiz bir dört yol ağzında her yerden gelen birçok mesaj ve gerçeği görmek için olanaklarla çevriliyiz. Bunları almaya hazır mıyız? Seçimlerimizi duymaya, algılamaya doğru çevirirsek, gerçek söylenenleri duymaya başlıyoruz. Bunlardan da hayatımızın yönüne etkiyecek önemli noktalar çıkarmaya başlıyor olacağız. Önemli olanı kimi zaman küçümseyebilir ya da gerektiği kadar önem vermeyebiliriz. Eğer bugün bir şeyleri kaçırdığımızı düşünüyorsak, gün boyu içimizdeki huzursuzluklara bakalım. Çünkü nerede ve hangi etkilerle oluştuklarını görmek için adım attığımızda zorlanmadan farkındalık kazanabiliyor olacağız.

Öğleden sonra zorluklarla daha kolay mücadele edebilme etkisini yaşıyor olacağız. Kimin veya kendimizin neyi yapabileceğini daha net bir biçimde görüyor olabileceğimiz bir etki bu. Zihnimiz daha berrak, seçip ayırt etme yeteneğimiz daha kolay işliyor olacak. Duyduklarımızı, algıladıklarımızı çevremize de daha açıklıkla ve başarılı anlatabiliyor olacağız. Hiç tanımadığımız kişilerle bile anı, düşünce hatta duygusal alışverişte kolayca bulunabiliyor olabileceğiz. Özellikle de doğru olmayan, gerçeği yansıtmayan konuları daha da kolay seçebiliyor olacağız. Bunu basitçe kendimizi ve çevremizi daha güvenli bir yere çevirmek için kullanırsak olumlu ve ödül dolu olanı çekiyor olacağız.

Günle gelen etkileri yaşarken dikkatli olmamız gereken bir konu da, içimizde bizi zorlayan konuları ertelemek veya onlarla herkesin önüne çıkmaktan kaçınmak olacak. Bunu hissetsek dahi, asıl bu konularla yine bugün adım atmanın ödüllerini kısa sürede, önümüzdeki 4 ay içinde görebiliyor olacağız.

Kendimizi, gerçekten iyileştirici olana bırakmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?

[contact-field label="İsim" type="name" required="1"/][contact-field label="E-Posta" type="email" required="1"/][contact-field label="Telefon" type="text"/][contact-field label="Yorum :)" type="textarea" required="1"/]