Günle gelen 05.01.17

Her yürüyüş, bu yolun sonunda mutlaka bir yer vardır ile başlar.

Bugün, güdümlenmenin, arayıp, sürekli olarak ilerlemek için olan azimli yanını yaşıyor olacağız.

Yaklaşık bir hafta sürecek, en derin mistik ve güçlü anlamlardan birine sahip olan enerjilerden birini yaşamaya başlıyoruz. Bu enerjinin ana teması, azim. Her alanda, attığımız adımları düzenlememiz için bir güdülenme etkisi veriyor bu enerji. Adımlarımızı yalnızca kendi adımıza değil aynı zamanda içinde bulunduğumuz toplulukların da amaçları için düzenlememiz üzere bizi sürekli olarak bir farkındalığa götüren etkiler sunuyor. Bu enerji dilimi dünyayı değiştiren bireyleri ve yeteneklerini ortaya çıkarıyor sıklıkla. Ya belirgin bir içimde ortaya çıkarıyor ya da o kişilerin ortaya çıkması için onlara bir başlangıç baskısı veya vizyonu veriyor. Bu etkiyle güne başlarken özellikle her yönden hayat merdivenlerinde yukarı çıkmak isterken her türlü narin ve kritik noktayı görme motivasyonunu bulabiliyor olacağız.

En yüksek amaçlarımız mı? En iyi yeteneklerimizle mi mutlu oluyoruz?

Günle gelen etkilerin içinde, bugün sıkça başkalarının zayıflıklarını görüp kendine bahane yapan kişilerle karşılaşabiliyor olacağız. Endişe, korku veya gerçek kendileriyle karşılaşmak istemeyenlerimiz çevresindekilere daha meraklı olarak gözükmeye başlayacaklar. Böylece azmin farklı yüzlerini de görmeye başlayacağız. İki taraflı bir etki bu; içerisinde diğer yanında da, hataları görerek öğrenmek yatıyor. Olumluyu ve huzurluyu seçmenin bel kemiği, bugün bu seçimden geçiyor olacak. Gördüğümüzü öğrenmek ve kullanmak arasındaki seçimde biri başkalarına etkirken bir de bize etkiyor. Hangi etkiye açık olduğumuzu özenle ve şefkatle seçmek gerekiyor.

Günün geç saatlerinde azimli olmanın meraklı ve enerjik hali yerini, içimize bakıp orada gördüğümüze göre yapmamız gereken ya böyle ya da tersi cins seçimler yapmak alacak. Günle gelen enerjiler, akşam ve gecenin ilerleyen saatlerindeki bu hayat etkilerini yaparken; çocukluktan beri gelen yetişme tarzımızı etkiliyor olacak. O sebeple bu saatlerde geçmişimizi de gözden geçirme ve onu anlatma olanakları bulursak değerlendirmemiz hepimiz için çok değerli olabilecek. Hatta bu konuda geçmiş nesillerin bizlere kadar gelen etkilerini de rahat görebiliyor olabileceğiz.

Bugün için önemli notum da geçmişin detaylarının bizi şaşırtmasına izin verirsek, daha önce bilmediğimiz sırları ve konuları da öğreniyor olabileceğimiz.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?