Günle Gelen 04.11.16

Gerçek, reddetmek ve kabul etmenin toplamıdır.

Bugün, her yönü ile geçmiş ve şimdiyi kabul edip, yeni bir geleceği seçebilmeyi yaşıyor olacağız…

Uzaktan ve kuvvetli gelen enerjiler, beraberinde gerçekleri de getirirler. Bugünse uzaktan gelen aynaları görüyor olacağız. Bu aynalar bize, geçmişi (anıları) ve şimdi ne yaptığımızı (davranışlarımızı) gösteriyor olacaklar. Bütün gerçek sebeplerimiz ve isteklerimiz elimizin hemen altında, bilinçaltımızda duruyorlar. Bugün onlarla karşılaşacağız.

Yalnızca biz değil, beraber olduğumuz çevremizin de isteklerinin altında yatan gerçeklere açılmaya ne dersiniz?

Gün boyunca sezgilerimiz, bize iyi hissetmenin sebeplerini ve olanaklarını gösteriyor olacak. Elbette kabul gören, beğeni alan ve reddedilen, değişmek zorunda olan konular da var hayatımızda. Hayat gerçeği bunların hepsini kapsıyor. En zor durumun içindeki ışıksa, bu ikisinin birlikte olmasından doğuyor. Bugün de, iyi hissetmeyi seçmek büyük bir ışık olacak hepimiz için. Böylece olumlu ve ödül dolu olan bizlere yakınlaşıyor olacak. Aslında bu bir farkındalık, yani içimizde oldukça yapıyor olacağız. Bunu yapmanın ve hissetmenin en kolay yolu da akışla bir hareket etmek. Çünkü akış, uzaktan söylenen yanıltıcı kibarlık ve sözde anlayışlılık için bizleri uyarıyor olacak aynı zamanda.

Bugün kararlılığımızı kaybetmemiz durumda, başkalarını küçük veya kendimizi çok üstte görebiliriz. Bu, enerjimizin bizden akıp gittiğini gösteren bir sinyaldir. Herşeyi aşırı kolay veya dünyevi görmek ise bu sinyali bize anlatan ipuçları. Bunlardan kaçınırsak, olumlu ve mutlu olana kavuşuyor olacağız. Ayrıca bugün, başkalarının da mutluluğunu anlamak ve kendimize “bulaştırmak” için adım atmak, çok değerli olacak hatırlayalım.

Değişime uzak hissedebiliriz, ancak görmediğimiz büyük enerjiler var. Bugün bu enerjilerin üzerindeki kapağın üstüne oturmuş konumdayız. Nasıl hareket edeceğimizi kimi zaman bilmiyormuş gibi hissedebiliriz. Oysaki bu bize bir ipucu veriyor. Gelecek olanın varlığını anlıyorsak eğer, hazırlığa başlamanın tam zamanı: Plan yapmak olumlu ve ödül dolu olanı çağırmanın anahtarı olacak.

Amaçlarımızı başarmanın yanında onları zamanla yenilemeye açık mıyız?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 04.Kasım.2016
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?