Günle Gelen 04.08.16

Eski bağlarından kurtulan bir ruh, yeni bağlarını geleceğinde aramaya başlayabilir…

Bugün, geçtiğimiz yeni ayı da içine alan, inziva enerjisinin son zamanlarını yaşıyor olacağız… Şimdi, kafamızı yavaşça kaldırıp gelecek yeni enerjilere açılmayı görüyoruz. Bir yandan da, sessizliğin son safhası olan bırakmayı yaşıyor olacağız. Bırakmak canlanmaktır. Yükler bittiğinde gelen hayatın farkındalığıdır. Bırakmak, temelde hepimizde olan bir yetenektir. Yalnızca diğerleri gibi onun da pratikle geliştirilmeye ihtiyacı vardır. Dikkat edilmesi gereken bir nokta da, istismara açık olması ve çok dikkat çekmesidir. Değeri sebebiyle, bazen olumsuz ve istismarcı eş, arkadaş, dost… baskısına uğrayabilir. Bundan sakınmanın yolu ise elbetteki yine birbirimize destek olmaktan geçiyor. Çünkü grup oldukça, birbirimizin özelliklerini artırıcı destekler içinde oluyoruz.

İhtiyacımız olan desteği alabilmek için önce vermeye ne dersiniz?

Bugün, aynı zamanda uzaklara bakma isteğiyle yakındakileri görememe sorunlarımız çıkabilir. Bilinçli bir biçimde ben neredeyim? ve ben buraya, olduğum yere ne kadar katkıda bulunabilirim? sorularının cevapları bize olumlu karmayı açıyor olacak. Günboyu çevremize göstereceğimiz istek ve ilgi oldukça yararlı ve de ödüller getiren bir destek olacak!

Evrende her türlü görüntüde enerji var oluyor. Bunlardan biri de, kimi zaman ilgimizi ve kararlarımızı akışa bırakmamız gerektiğini anlatan enerjidir. Bunu ince bir eşarp gibi de düşleyebilirsiniz. Üstüne örtüldüğü alanda, bize şimdi içindekilerle daha fazla meşgul olma ve akışa yönel mesajını yaşıyoruz. Bugün bu enerji, diğer insanlarla olan bağlarımız ve ilişkilerimizin üzerini örterek geliyor. Böylece bu alanlarda gizlilenen bir gerçek olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden de bugün kafamızı kaldırıp ileri bakmayı yaşıyoruz. Yani gizlenen, yada gerçek olmayan bir şeyle, hayat enerjimizi azaltmamak için. Çünkü böyle yalansı veya gerçek olmayan konular, tam da gerçek halleri ile ortaya çıkmak için başka yerde hazırlık içinde olurlar.

İsterseniz, bugün içinde erişemediğiniz konuları günlüğünüze not edin. Yakında olumlu sürprizlerle açığa çıkmasına şahit olabilirsiniz…

Sevgi ve ışıkla kalın.

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 04.Ağustos.2016 _ Perşembe
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?