Günle Gelen 04.07.16

Her şeye gücümüzün yeteceğini düşünmek, her şeyi yeterince bilmemekten gelir…

Günle gelen enerjilere bakıldığında bugün;  kalabalıkların etkisi ile her şeyi yapabiliriz yanılgısını yaşayacağımızı, oysaki bir yerde kalmamız gerektiğine dikkat çektiği günlerden birini yaşıyoruz. Anlattığımı yapmamamız gerekenler listesi gibi almayın lütfen. Çünkü böyle günler de kendimize ve diğerlerine yakından bakma alanı yakalarız.

Elimizde hareket etmek için istediklerimiz olmasına rağmen, önce bir değerlendirme yapma eğilimimizi yaşıyor olacağız bugün. Bu enerjinin dikkatli olunması gereken yanı, desteğe açık olması gerektiği. Daha açıklayıcı bir örnekle: Çevremizdeki herhangi biri, hızlı bir biçimde bir işe giriyorsa, onu daha gözlemci, ikinci kere düşünen bir dinlenme köşesine yönlendirmek için çabalıyor olacağız. Sıkça “hallederiz veya kolaymış” gibi cümleleri duyabiliriz. Ancak bu ifadelerden uzak durarak bol ödüllü bir gün yaşıyor olacağız:) Çünkü gün boyu düşünmeden yaptığımız her hamle, olduğundan farklı yeteneklerimiz olduğunu sanmamıza neden olacak. Buna yön veren, hatta bundan çıkarı olacak kişiler veya gruplar tanıyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda birbirimize destekle bu tür kişi ve gruplardan uzak durmak için birlik olursak olumluyu hayatımıza getiren biz oluruz.

Henüz enerjilerin etkileri bitmedi… Bugün nostaljik baskı dediğimiz bir etken de bizi bekliyor olacak. Geçmişten gelip bizi olduğumuz yere çivileyen bir baskıdır bu. Bu konuyla ilgili ipucumuz ise, engellemeyelim ancak kendimize şunu soralım. Ben bugün aynı durumdan öteye nasıl giderim? Bu bizi baskıdan kurtarıyor olacak.

Günle gelende, perspektifimizi dışa doğru çevirmeyi destekleyen bir gün yapısı var. Bu sebeple hem birlikte hem de yalnız, birbirimizi gözleyip buradan adım atmaya konsantre olmamız en sağlıklı günü veriyor olacak bizlere.

Bu aralar sürekli olarak bizimle olan üç büyük enerjiyi bilmek hepimize bir şeyler katacaktır. Geçmiş enerjileri, bir işi tamamlama enerjisi ve iradeyi odaklama enerjisi. Özellikle bir işi tamamlarken fazladan bir söz söylememeye bütün gayreti veriyor olmak en büyük ödüllü günleri bize veriyor olacak.

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 04.Temmuz.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?