Günle Gelen 04.06.16

Dansın, dikkat ve bilgi ürünü olduğu kadar, bilgi ve dikkat te bir danstır…

Bugün, görünenin ötesinde çok daha büyük bir dünyanın farkına varacağımız bir gün. Eğer gözümüzü kısmazsak bu yeni ay ile de beraber bize bereket getirecek rüyaları göreceğimiz bir gündeyiz.

Görünmeyeni görebilir miyiz?

Evet , görebiliriz! Çünkü görmenin birçok farklı yolu var; zihin gözümüz, içgüdüsel gözlerimiz, duygusal gözlerimiz gibi. Bu yüzden günün başında bize farklı gözüken detayları merak edersek aydınlıklar ve kazanımlar bulacağız. Böylece, kendimizi öne çıkarmak ve istediğimize ulaşmak için gücümüz artıyor olacak. Bugün, günün başından sonuna bir güneş gibi ışıldayacak bir iç enerjimizi görecek günümüz olacak.
Acele etmemiz gereken bir gündeyiz. Zaman sonsuz bir kaynak değil. Onu kendi hızında yaşamanın değer getireceği, bize olumluluk getireceği bir gündeyiz. Acele edersek, zamanı beklemezsek ayaklarımız birbirine dolaşabilir, hepsinden önemlisi çevremize olumsuz etkide bulunabiliriz. Bugün, artık heryere bakarken arkadaşlarımız, yakın ya da uzak çevremiz ile yakın temasta bulunacağımız bir gün. Topluluklara açılmak, topluluğun kendisinin büyük bir önem kazandığı bir zaman aralığına giriyoruz. Değişim etkisinin birlikte yaşandığı ya da, birbirimize yardım ederek, birbirimizden destek alarak hissedildiği günlerdeyiz. Böyle zamanlarda ister kendimize isterse bir başkasına, geçmişe tutunmamayı hatırlatmalıyız. Yoksa, kısa soluklu bir var bir yok enerjilere kapılır çokça yanılabiliriz… Topluluk enerjilerinin bu açıdan dikkat edilmesi gereken bir yanı vardır. Sıklıkla hırs, istek ve tutkularda sivrilme oluşturabilir. Özenli, paylaşımcı ve dikkatli olursak herkes için çok olumlu olacaktır.

Şimdi, sakince, soğukkanlı bir enerji ile beraberce olumluya açılmaya… Yeni ayın da getirdiği olumlu ve istek dolu geleceği birlikte oluşturmaya ne dersiniz?