Günle Gelen 04.05.16

İçe kapanıklık ve dışa dönüklük büyük bir enerjidir aslında…

Günün enerji akışları, bu güne kadar bize sunduğu ve artık bildiğimiz şeyleri kullanmaya başlama zamanımızın geldiğini gösteriyor!

Bizim için bu kelimer ne anlam ifade etmeli ?

Enerjiler bize içimizde birşeyleri keşfetmek ve paylaşmak için dışa dönük olmamız gerektiğini söylüyor.  İçe dönük olmamalıyız. İçe veya dışa dönük olmak… Elbette ikisi de bir enerji, ikisi de bir çaba. Bugün, bu çabanın doğal akışına kapılabiliriz. Akış içerisinde, yoğunluktan ve farkında olmadan herşeyi yapıyormuş gibi hissedebileceğimiz bir gün geçirebiliriz. Ancak içe veya dışa dönük olmanın dengesi, doğal bir akış olarak hayatımızı çevreleyecek bugün. Aslında bu akışta yüzmek hayatın kendisi 🙂

Günün geneline baktığımızda, içimizdeki doğal akışı anlayan yanlarımızı bugün bulacağımıza dikkat çekiyor. Nerden ve nasıl bulacağım? Diyebiliriz. Ancak onlar zaten oradalar. Uzanarak almak yeterli. Bugün bekleyip, önünüze gelenleri doğal haliyle yakalamaya ne dersiniz?

Biraz daha detaylı baktığımızda günle gelen enerjilerde farklı bir kavram karşımıza çıkıyor. Adanmak… Enerjiler bize bugün yaptıklarımıza kendimizi adamanın çok değerli olduğu hatırlatıyor. Bu düşünce ve enerji ile önümüze geleni, ortaya çıkardığımızı en üst seviyeden yapabileceğimiz bir gün bizi bekliyor.

Bugün, içimizde hissettiğimiz çağrılara cevap verip en iyisini yapmaya hazır mıyız?

Esin Batal

Günle Gelen – 04.Mayıs.2016 – Çarşamba

 Esin-ball-white-enerji