Günle Gelen 04.04.16

Bugün iç ödevlerimizin önde geldiği, bizi sürprizlere hazırladığı iç dünyamız öncelikli bir gündeyiz…

Bu günün enerji akışlarına bakılınca önce kendi iç dünyamız üzerinde çalışmamız gerektiğinin sinyallerini alıyoruz. Biraz daha incelediğimizde ise içsel dünyamız üzerinde çalışarak, yeni adımlar atmamız gerektiğinin altını önemle çizdiği görülüyor.

Sürekli uzaklardaki arayışımıza, yenilik avcılığımıza, iç dünyamızın ihmalkarlığına ve bunların karamsarlığa götürmesine bugün “Dur” diyebiliriz. Hayatımıza katmak istediğimiz yenilikleri getireceğimiz yerin, iç dünyamız olduğunu kendimize hatırlatmalıyız. Biz istemesekte, günün enerjileri bir anda içimize dönerek arayışlarımıza bakmayı, araştırmayı getirecek şaşırmayın!

Haftanın bu ilk gününde enerjimizi, karşımıza çıkan endişeleri ve kaygıları aşmaya çalışmak için kullanmak yararlı olabilir. Olumsuz akışlar etrafımızdan geçerken, istenmedik karamsarlıklar geçici olarak bizlere uğrayabilir.

Günle Gelen enerjiler birebir ilişkilerde ise herkesin duygularını yarı gizli, yarı farkında olmadan sözlerine yansıtabileceğini gösteriyor. Ani davranışlar, kararlar ve hemen harekete geçmektense, hareketlerimiz için düşünmeye başlayacağımız bir gün.

02_esin_batal_gunle_gelen_kare040416