Günle Gelen 04.01.17

İster bütünüyle karşı olalım isterse destekçisi, her görüşün bize göre bir yanı vardır.

Bugün, doğru duruşlar sergilediğimiz şeylerin gerçeklerini görmeye ve bu konularla uzlaşıya gelmeye yakınlaşıyor olacağız.

Günün başlarında bir tedirginlik ve çekingenlik etkisiyle başlasak da, yaşadığımız enerjinin etkisiyle her konuda kendimizi korumaya ve güçlü bir duruş sergilemeye devam edeceğiz. İç gücümüzü çalışıyor ve onun olumlu etkilerini yaşamaya enerjimizi veriyor olacağız. Burada algılarımız ve çevremizi nasıl gözlediğimizin önemi ise çok büyük. Bugün bizlere görme ve anlama yönündeki enerjiler eşlik ediyor. Birçok mücadele verdiğimiz, savunduğumuz veya hayatımızın önemli bulduğumuz alanlarındaki karşılıklı yanlış anlaşılmaları görmeye başlıyoruz. Görmeye başlamamız hem bir seçim (yani istersek ve enerjimiz oraya verirsek olabilir), hem de açık olma hali (görmeye açık olmak) olabilecek. Zaman verip, akışla birlikte hareket etmek gerektiğini gösteriyor bu da bize. Bizim algımıza veya çevremizdekilerin algılarına takılan konuların, karşılıklı yanlış anlaşılmaları hakkında çözülmeler yaşıyor olacağız. Hatta bazı mücadele ve savunmaları, farklı açılardan baktığımızda yapmaya bile gerek olmadığını görmeye başlayacağız. Burada kendimize sormamız gereken en anlamlı soru ise :

Bir adım atmaya karar verirken önce nelere dikkat ediyoruz?

Günle gelen etkilerden biri de, kendi doğrularımızın herkese uymadığını bir kere daha görmek olacak. Bazı önemli enerji noktalarımız var ve bunlar bizi biz yapan özgün kapılar. Herkes gibi olmalarını beklersek herkes gibi olmamız gerekir. Bizleri her türlü uç seviyeye kadar biz yapan noktaları, bugün bir kere daha kuvvetlice hissetmek için zaman ve durumlar göreceğiz. Uzaklara bakıp, kendimizi birçok farklı aynada görmek için ufukları taramaya başlıyoruz.

Bu etkinin dikkat etmemiz gereken yanı, kim ne kadar haklı ya da faklı olursa olsun, “ben haklıydım-sen haksızdın” tartışmasından uzak durmamız gerektiği olacak. Yoksa herkesin kendine has özelliklerini, yani asla kıyas kabul etmez hallerini yarıştırmaya girişebiliriz: Sonuçsuz tartışmalar sürebilir. Böyle durumlarda, an itibarıyla konuya yeni yönler verebiliyorsak, buna tutunmayı kendimize ve çevremize hatırlatabiliriz. Böylece hayatlarımıza olumlu ve ödül dolu olanı getirmeye başlıyor olacağız.

Günün bir diğer önemli etkisi, ufka bakıp, sanrım bunlar benim bundan sonraki hayatımın yeni gerçekleriyse öncelikle bedenimdeki değişiklere de duyarlı olmalıyım olacak. Bugünlerde bedenimiz, özellikle de önümüzdeki 4 aylık geleceğe ait belirtileri kolay ve yoğun biçimde veriyor olabilir. Bunlara açık olmamızsa çok önemli olacak. Hayatlarımıza değerli ve gerçekle dolu olanı çekmek için bu farkındalığa açık olmamız gerekiyor. Bedenimizin bizi bütünlediğini ve çok sevdiğini hatırlayalım. Enerjimize uygun bir varlık olarak bizimle ve her an çeşitli yollarla yine bizimle konuşuyor. Onu dinlemek aslında enerjimizi aynada görmek gibidir. Bugünü, beden farkındalığımızı da tamamlayacak bir soru ile kapatmak istiyorum.

Kendimize bir şeyler anlatmak için not bırakmak isteseydik, nasıl bir not bırakırdık?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?