Günle Gelen 03.11.16

Ne olacağını hissetmek ve şekillendirebilmek için sezgilerimizle tanımamız gerekir.

Bugün, herkesin değerlerini görüyor ve gördüklerimizi şekillendirebiliyor olacağız…

Hayatımızı birçok alandan, beceriden ve parçadan oluşturuyoruz. Bunların kimisini kendimiz, kimisini de içinde olduğumuz gruplar için yapıyoruz. Bugünkü enerjilerin de etkileri ile birlikte, keskinleşme ve tanıma yeteneklerimiz yükseliyor. Farkındalığımız ve duyarlılığımız açık hale geliyor. Böylece, görebildiklerimizi yararlı ve olumlu olana doğru biçimlendirmekte başarılı olacağımız bir gün bizi bekliyor. Özellikle uğraşı vererek, elle, işleyerek şekillendirmeye eğilimli olduğumuz bir etki bugünkü. Ancak sadece söylemenin yetmeyeceğini belirtmeliyim. Örnek olmalı, biz de kalkıp yapıyor olmalıyız.

Enerji ve etkilerimizin elle tutulur sonuçlarına ortak olmaya ne dersiniz?

Günün ilk saatlerinde, gözlem ve çevremizdekilere katkımız ve de katılımımız çok olacak. Herkesin kendi kendine bir şeyler yapmaya çalıştığı alanları görecegiz. Özellikle de olumsuzlukları engellemek adına, herkesin kendi alanında durduğu bir zaman yaşıyor olacağız.

Konsantrasyonu yüksek bir gündeyiz. Yaptığımız, hayattan gördüklerimiz, herkesle olan etkileşimimizde odaklı olmaya çok yatkınız. Böyle yoğunluklar, başarılı olmak ve hâkim olduğumuz konuları yönetmek için çok olumlu ve ödül dolu etkilerle doludur. Bugünse gelecek için bolca etki doğuran, doğurgan bir zaman olacak. İkna ve kendi perspektifimizi açıklamakla, bugün için olumlu ve mutlu olanı oluşturuyor olacağız.

Gün için dikkat edilmesi gereken noktaysa, bildiklerimizi çıkar için kullanmak olacak. Bu, kolayca içine düşülen bir yer. Gün içinde gelgitler halinde bu etkiyi görüyor olabiliriz. Bununla karşılaşırsak, baskıyla yönlendirilmenin bizi nasıl etkileyeceğini birbirimize hatırlatmamız yeterli olacaktır. Paylaşmaksa sıklıkla böyle alanları sakinleştirecektir. Günle gelen enerjilerin iletişim yanı çok kuvvetli. Çevremizde yine sıklıkla söylediklerimizin içindeki yaratıcı yanları öne çıkarmayı görebileceğiz bugün.

Her sözün ruhsal bir besin olduğuna ve bundan olumlu beslenmeye ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 03.Kasım.2016
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?