Günle Gelen 03.10.16

Herkesi mutlu edeni değil, erdemli yapanı seçebiliriz.

Bugün, önümüze çıkan konularda avantajlar ve doğru olan arasında seçim yapmanın farkındalığını yaşıyor olacağız…

Bundan bir süre önce yenilenme enerjilerini yaşarken; içimizde oluşan, “neyin yenilenmesi gerektiği“ne ait düşüncelerimiz, günle gelen enerjilerle ön plana çıkıyor. Çünkü bu yenilenmeye ihtiyaç duyulan konuları bir çözüme ulaştırmanın zamanı geldi ve bunun için adımlar atıyor olacağız bugün. İçinde bulunduğumuz yeteneklerimizi ve hazinelerimizi kullanma enerjisi ise bizi harekete geçmemiz için cesaretlendirecek.

Bir konuda karar verirken nelere bakıyoruz? Öncelikler nerede?

Bugün, dejenere karar verme ayrımında çok kişi görebileceğiz. Etkiler ve yararlar söz konusu olunca, doğru olana ulaşmak için neler yapılıyor, bunlara tanıklık etmeye başlıyor olacağız. Farkındalıklarımız, kişiliğimizin yapı taşlarından biri olan değerler ve erdemler mi, yoksa elimize geçenler için mi değişiyor olacak? Erdemli davranış ve bir yöne çekilme sonuçları arasından seçmek durumunda kalabileceğiz. Doğru cevap için iç seslerimizi dinlerken de başkalarını duymakta zorlanabiliriz. Çünkü bu tür enerjiler, içimizde yoğun diyaloglar doğurur. Karar verme anlarında sessizlikler yaşıyor olacağız. Kimi soruları iki kere sorarken ya da iletişimde bazı konuları tekrarlarken, özverili ve toleranslı olmak önem kazanacak. Aldığımız cevaplar da bu nedenden dolayı, bizim düşünce seviyemizden farklı seviyelerde olabilir.

Bu yüzden bugün iki kere sormanın normal olduğu kadar aldığımız cevapları da iki kere düşünmenin normal olduğunu hatırlarsak, gerçekten olumlu ve bol ödüllü bir gün yaratıyor olacağız.

Günle gelen ve bir süre bizimle olacak olan değerli bir eleştiri enerjisi var. Bu enerjinin bir özelliğini bilmemizde yarar var: Gerginlik enerjileri dediğimiz bir enerji tipidir ve böyle enerjiler yaratıcı sonuçlar taşır. Aynı zamanda bu yaratıcı enerjiyi mükemmellik endişesine dönüştüren kişilerle de sıkça karşılaşacağız.

Bugün dikkat etmemizin iyi olacağı konulardan biri de, özgüven eksikliği olacaktır. Çoğunluğa uyma ve genel yararlardan yararlanmanın çekici gelmesi ile bu konu ortaya çıkıyor olacak. Herkesin kendine özgü bir değeri olduğunu hatırlatmak, çevremizdekilerin de kendi erdemlerini hatırlamalarını sağlayacaktır. Böylece huzurlu ve sakin zamanlar oluşturabiliriz.

Erdemlerimiz, en uygun sonuçları seçmemiz için bize destek vereceklerdir.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 03.Ekim.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?