Günle Gelen 03.09.16

Gerçek ve aşırılık arasında tek bir bağ vardır: İkisini de seçebiliriz…

Bugün, bizim seçtiklerimiz ve bizi seçenler arasındaki farkları anlıyor olacağız. 
Aşırı duyarlılıkların yaşanarak başlandığı günün etkisiyle, kısa süreli de olsa hepimiz biraz endişeli davranışlar gösterebiliriz. Hatta seçimlerimizi desteklemek için ani ve aşırı vazgeçmeler veya geride bırakmalar yaşayabiliriz. Her şey seçmekle ilgili olacağı için, olumluya giden yolda bizi mahvetmeyecek olana atılan bir adım gibi almalıyız bunu. Detayları gözden kaçırıp yalnızca uzak gelecek için atmaya çalışılan adımlar bunlar. Aslında bu enerjiyi birkaç gündür zaten yaşıyoruz: Destek olmak ve almak.

Dikkatli olmak ve gözden kaçabilecek noktalar için destek almaya ne dersiniz? 

Destek olmak ve almak enerjisi, içinde olduğumuz gruplara özenle yaklaşmak gerektiğini anlatıyor bizlerle. Bunun yanında gözlem gücüne önem verirsek ödülü bol bir gün olur. Bu ödüllerin başında telefon, e-mail gibi kanallarda yapılan hatalardan dolayı ortaya çıkan gerçek yüzler ve bunlara göre hayatımızdaki yerlerinin değişmesi gereken kişileri öğrenmek geliyor. Doğru tahlil için yine elbette detaylara özen göstereceğiz.

Günün ikinci yarısından sonra, kuşkuyu hayatımıza almakla ilgili bir enerjiyi yaşayacağız. Bunda geleceği merak etme isteği de çok büyük bir rol oynuyor. Bu enerjinin bize verdiği etkiyle birçok kere kuşkudan dona kalan kişiler görebiliriz. Mutlak doğru yoktur. Bekleyip görmeyi seçersek, 3 haftalık bir süreçte bugün bizi derin düşüncelere sevk edenin gerçek yararını göreceğiz. Bugün içinde derin düşüncelere dalmak, bize iç dünyamızdan önemli konuları veriyor olacak.

  • Yineleyen korkuları istiyor muyuz?
  • Bunun olmasına izin verecek miyiz?
  • İkili ilişkilerde sorun olduğunu bildiğimiz konuların devamına ne kadar daha tahammül edeceğiz?

Günle gelen bu enerjinin en olumlu yanlarından biri de, birbirimizin aldığı kararlardan örnekler çıkarıyor olmamız. Diğer taraftan geçmişten bolca destek aldığımız bir gündeyiz. Yaşadıklarımız,  canlı bir biçimde bugünlerde bizlerle. Onlardan alacağımızla beslenmeyi seçmek için gerçekleri de dürüstçe kabul etmek gerekiyor. Kabul etmek, kendimize göstereceğimiz bir samimiyettir. Buna hazır ve açık olmayı seçersek ödüllü bir yakın gelecek başlıyor olacaktır.

Geleceği gerçekten uzanıp tutmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 03.Eylül.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?