Günle Gelen 03.08.16

Doğru ben, doğru zamanı beklemekten daha değerlidir…

Bugün, zamanlamalar konusunda kafa karışıklığı yaşamayı ve çözüm bulmayı yaşıyor olacağız. Hayatlarımızda yapmak istediğimiz çok şey var elbette. Yeni ayın ardından, başlangıç etkileri ile de desteklenen yeni kararlar ve bir işe başlama önerileri içimize dolabilir. Günle gelen bu enerji, cümleleri ilk söylediğimiz ana dikkat etmemizi öneriyor. Düşüncelerimizi ve duygularımızı, ilk söylediğimiz andaki titreşim, kime ya da nereye giderse gitsin, hep onlara eşlik edecek. Bu yüzden yalnızca söylemek değil, o düşüncenin içine koymak istediğimiz gibi bir enerji ile söylemek önemli, bugün.

Ayrıca bugün, herkesin algısını görmek önemli oluyor. Çünkü, hepimiz, bir biçimde artık yararlı olmayanları ayıklama enerjisi ile dolduğumuz bir gündeyiz. Eğer bir an beğenip, bir an beğenmiyoruz olursa, hatırlayalım ki, aşırılık bir sonuç vermeyecektir. Sakin ve olgunca yön değiştirmek daha ödül dolu bir seçim olacaktır.

Birbirimizle konuşmak birbirimize tutunmanın en açık yolu. Bugün, dile getirdiğimiz konularda yaptıklarımızın karşılığını almak isteği sıkça ortaya çıkabilir. Eğer, kendimize olan inancımızı yitirmeyen bir ego desteğiyle konuya yaklaşırsak, olumlu sonuçlarla buluşuyor olacağız. Herkesin seçimleri gibi bizim de seçimlerimiz var. Kimsenin onayını almaya, aynı grupta yer alıyormuş gibi gözükmeye ihtiyacımız yok. Eğer bu konuda kafa karışıklığı yaşıyorsak, bugün bunu çözümlemek, düşünmek ve yeni Düşüncelerimizle bir başlangıç yapmak için güzel birgün bizi bekliyor. İçimiz de sessizlikten bekleyen enerjilere söz veriyor olacağız. Yenilikler ve zamanı gelen konulara açıklık verelim, bugün.

Aynı zamanda sağlık konusunda da dikkatli olmamız gereken bir gündeyiz. Böyle günlerde fazla yeme konusu sıkça hayatımıza gelir. Birbirimize destek olabilir ve olumlu paylaşımlarla adımlar atarsak bedenimiz içinde bakımlı ve güzel bir gün bizi bekliyor olacak.

Hayatımıza, hatta evrene etkiyen bazı ilkeleri biliyoruz. Bugün bu prensipleri her an görüyoruz da.

Çatışmak ve tartışmak yerine, sessizliği hayatımızda kullanmaya ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla kalın..

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 03.Ağustos.2016 _ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?