Günle Gelen 03.01.17

Enerjimizi kendimize çevirdiğimizde, dünyayı değiştirecek anahtarlarımızı bulabiliriz.

Bugün, yüksek enerjili bir başlangıçla içimizdeki seslere bakıyor ve bize özgü olanları görüyor olacağız.

İnsan bedenindeki her organ ve hormon özel bir enerji kapısıdır. Bu kapıların en ilginçlerden birisi de Adrenalindir. Ne yapacağını bilmekte zorlanırız bu kapının. İçinde bulunduğumuz, benim için doğru olanı bulup onun için ayaklarımın üzerinde durmalıyım enerjisi, bizlere çeşitli açılardan yansıyor. Bugün, bu yansımalar günün başlangıcında bize, içimize bütün enerjimizi verebileceğimiz etkilerle geliyor. Yüksek enerjili olmak hemen bir eylem veya bir işe girişmeyi bize anlatıyor gibi gözükebilir. Ancak, günün başındaki etkiler bize içimize bakıp, sezgilerimizi, iç seslerimizi ne kadar dinlediğimizi soruyorlar. Böylece bize kendimizi ne kadar iyi kullandığımız veya dikkatle incelediğimizi görme fırsatı veriyorlar. Günün ilk yarısı için, bu durumu çevremizdekilerin kimi zaman kendilerini eleştirdiklerinde de duyabiliyor olacağız. Onlardan görüp, bende de böyle ya da bendeki nasıl? diyebilme olanağımız sıkça olacak.
Günün öğlenle beraber başlayan ikinci yarısında, önümüze gelen etkiler, bizlere sıra dışı bir seçeneği getiriyor olacak: Yabancılık hissi. Bu his, temelde dünyada çalışmayan, artık bize hizmet etmeyen noktaları gördüğümüzde doğan bir histir. Çünkü böylece ben bunu görüyorsam, diğerleri niye görmüyor sorusunun ardında kalıyor oluruz.

Niye herkes benim gibi değil diye sorduğumuzda, kendimizle ilgili neler buluyoruz?

Adrenalin etkisi burada da dalgalanarak sürüyor olabilecek. Kuvvetli ancak, nereye verirsek doğru olur bilmecesi yine bizlerle oluyor. Bu etkinin bir önemli yanı olacak. Eğer kendi kabımıza sığamaz veya bu etkiyle tedirginliğe teslim olursak, bir noktada bizimle yolu kesişebilecek herkesi itiyor olabiliriz. Bir diğer deyişle, enerjimizi kendimizi içe kapatmaya verirsek, bağ kurma yeteneğimizi ihmal edebilir ya da kullanmayı unutabiliriz. Bunun ipuçlarını gördüğümüz anda, kendimize ya da çevremize şöyle bir davetiye verebiliriz: Ben içime baktığımda bunları görüyorum, sen neler görüyorsun? Böyle başlayan bir iletişim olumlu ve ödül dolu olanı çağırıyor olacaktır.

Gün boyu, bireysel olarak getirdiklerimizi ve çevremizle bunları nasıl bir arada dengede tutabiliriz üstüne çalışma yapmak için uygun bir enerjiyi yaşıyor olacağız. Bugün aynı zamanda, bel ve boyun üzerine çalışma yapmamız için de destekleyici etkileri olan bir gündeyiz. Çalışmaya başlamak veya planlarını yapmak için hepimizi cesaretlendirmek isterim.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?