Günle Gelen 02.11.16

Sezgilerimiz netleştiğinde beliren en güzel şey dürüstlüktür.

Bugün, pürüzleri ve olumlu hayatı getiren dürüstlükleri görüyor olacağız…

Günün enerjileri hem çok derin hem de çok parlaklar. Karşılaştığımız enerjileri ise hayatımızın en uç ve mistik noktalarına kadar taşıyabileceğiz bugün. Eğer olumsuzluk hislerine kapılırsak da, en dikkat etmemiz gereken nokta, daha önce reddettiğimiz konu ve kişilerin yardımlarını kabul ediyor olacağımız. Bu gerçekten çok ağır sonuçları olan bir hareket olacaktır. Hayatımıza olumlu ve ödülle dolu olanı çekmek ve yaşamak istiyorsak, bu açık hataya düşmememiz gerekiyor. Günle gelen enerjinin bu etkisiyle, çevremize bakarak güçlenen bir dürüstlüğü hem görüyor hem de yaşıyor olacağız. Hatıralarımızın bizi yanıltabilmesi veya önyargılarımızın bizi olduğumuz yere bağlaması gibi etkilerden kurtulacağız. Bu etki, hayatımızın en uç çalışma alanlarına kadar bizi besliyor olacak. Uzak gelecek, aklımızı karıştıran sorular, enerjimizin kuvveti bugün bu etkiden enerjiyle yüklenecekler.

Hayatımızın en kullanışlı araçlarından biri olan gerçeklere açılmaya ne dersiniz?

Bununla beraber öğlene kadar, içinde bulunduğumuz durum ve kişilerle ilgili pürüzleri, hayatımıza giren ve amacımıza ulaşmamızı engelleyen detayları keşfediyor olacağız. Bunlar çoğunlukla içimize soru sorunca ve denedikçe ortaya çıkacaklar. Böylece hangi konuda hayatımızı iyileştirmek için çalışacağımızı da daha kolay ve olumlu bir biçimde seçiyor olacağız.

Günle gelen yönlendirici enerjilerden ikisi çok değerli olacak bizler için; Odaklanma ve hazır olmak! Detayları takip edip azimle hareket etmeyi her yerde görebiliyor olacağız. Odağımızı korumayı başarıyoruz gün boyu. Hayatın ritmini hızlıca anlamak ve gelenleri olumlu ve mutlu edecek bir şekilde hazır olarak beklemek, hepimizin sıkça yaşayacağı bir konu olacak. Alışkanlıklar ve tempomuzu sıkça her alanda hissedeceğiz. Yine bizim tempomuzun herkese değil bize ait olduğunu bilmek bize olumlu ve ödüllü anlar getirecektir. Yönlendirici enerjilerin temel etkisi; gün boyu içimizdeki dişil enerjileri de dengelemek olacak.

Gün boyu karşılaştığımız enerjilerle, hayat amacımızın içinde, hayat boyu algılarımızı açıp bulacağımız ve keşfedeceğimiz önemli şeyler olduğuna inanıyorsak, bugün değerli hazineler için ipuçları veya apaçık durumlar bize gözüküyor olacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 02.Kasım.2016_ Çarşamba
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?