Günle Gelen 02.09.16

Arınmanın tek anahtarı, egomuzu ikna etmektir…

Bugün, umursamak ve fazla umursamak arasında değişen çevremizi yaşıyor olacağız.
Umursamak enerjisi ile başlıyor olacağız güne. Umurumuzda olması, ilgi göstereceğimiz anlamına gelmiyor. Odaklanma enerjisi ile bunu hissediyor olacağız. Bu enerjinin en önemli yanı, biraz yoldan çıkmaya, olumsuz yönlere tolerans vermeye izinli olmasıdır. Eğer gün içinde bir şeyleri başarmak için böyle bir esnekliği gösterirsek olumsuz karma yaratıyor olacağız. Bu enerji özünde onun sunduğu kolay dünyayı aşabilmemiz için bize ulaşıyor. Titreşimiyle bize bir mesaj veriyor: Farklı bir dünya var ve bu etkileri kabul edersen o dünyayı, olumsuzdan arındığımız yeri bulamayabilirsin.
Kimi zaman farklı ve hayati kararları almamız için bize yol gösteren bu tip enerjileri yaşıyoruz.

Karar almaktaki en önemli konulardan biri de egomuzdur. Egomuzu enerji açısından, bizi biz yapan ama bize de birçok farklı davranış yaptırtabilen bir merkez gibi görebiliriz. Sürekli olarak aktif olmak onun en büyük özelliği. Yeni ay yazımda da belirttiğim gibi sakin kalmak ve durgun bir iç dünya ile onunla barışıp, etkisine girmeden güzel başlangıçlar yapabiliriz.

Yeni ayın kuvvetli etkileri ile kendimize dingin bir başlangıç vermeye hazır mıyız?

Fazla umursama enerjisi ile birlikte, gemileri ve limanları yakma etkisini sıklıkla görmeye başlıyor olacağız. Fevrilik, sinirlilik ile bu enerjiyi karıştırmamak bize olumlu sonuçlar ve ödüller getirecektir. Çünkü bu enerji bize gerekli miktarda olumsuzu da elemeyi anlatıyor. Artık, gereksizi görüp onu yok edip arkada bırakmayı başlatmak için de büyük bir destek olacak. Belki bu soru bize daha çok yardımcı olacak.

Endişelerimizi bırakmak için destek almaya ve olmaya hazır mıyız? Hazır olmak için neye ihtiyacımız var?

Sevgi ve ışıkla…

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 02.Eylül.2016 _ Cuma
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?