Günle Gelen 02.10.16

Değersiz sandıklarımız en kolay bulunan hazinelerdir.

Bugün, bir anda yararlı ve asıl ilgiyi hak eden konuları keşfediyor olacağız…

Siyah Ay ile birlikte yeni bir enerji topluluğunu yaşamaya başlayacağız bugün. Güzel haberse enerji topluluğunun etkisiyle yeteneklerimiz, yani kişisel hazinelerimiz öne çıkmaya başlıyor. Genel olarak bakıldığındaysa her adımımızda, hem bedenimiz hem de enerjimiz çevremizle bir bağ kuruyor. O bağların ilk tohumları da genelde içgüdülerimizden gelir. Onları tanımaya başlayıp hemen onlarla ne yapabileceğimizi fark etmeye başlayacağımız zamanlara geliyoruz.

Benim hangi parçalarım var? Ben nelerden oluşuyorum?

Bugünden başlayarak bir süre boyunca; çevremizde sıkça bir şeyler yapmak isterken, nelerle karşılaştığını anlatan veya hangi duruma karşı neyin iyi ya da kötü gelebileceğini söyleyen insanlarla karşılaşıyor olacağız. Karşılaşacağımız enerji, bu dönemde hepimizin hayatları adına bir birleşme gibidir. Gördükçe, dinledikçe hayatlarımızın yan yana hangi kaynaklarla birleştiğini anlatarak etkisini gösterecek.

Başka hayatların tecrübelerinde bize de sağlıklı gelebilecek neler var?

Bugün derinlerdeki konulara ulaşmak çok değerli ödüller getirebilir. Çünkü günle gelen de bir iç keşif zamanı var. Böyle zamanlar kendimizle çalışmak için çok iyidir. Kendimize bu tür çalışmalar yaparak gözlem gücümüzü, çözüm bulma yeteneklerimizi yükseltebiliriz. Böyle çabaları göstermemizi engelleyen neredeyse tek noktaysa korkularımızdır. İsterseniz bu konuda yeni ay meditasyonundan yararlanabilirsiniz .

En büyük öğrenme alanımız “ben”dir. Kendimizden öğrenmeye ne dersiniz?

Bugün dikkat etmemiz gereken bir diğer nokta da, heyecanla her şeyi becerebileceğimiz düşüncesi içinde birçok konuya balıklama atlamaktır. Çünkü maceracılık merakını bol göreceğimiz bir gündeyiz. Bu konuda birbirimize destek olurken, elimizdekinin değerini ve herkesin kendine ait bir alanı olduğunu hatırlamamız yeterli olacaktır.

Gün boyu, hayat amacımıza dair gündüz düşleri de görebiliriz. Bazı iç mesajları yakalarsanız, onlarla ilgilenmeniz için sizleri cesaretlendirmek istiyorum. Bu konuda destek almaktan ve de vermekten çekinmezsek, mutlu enerjiler ve olumlu hayatlar bizi bekliyor olacak.

 Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 02.Ekim.2016 _ Pazar
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?