Günle Gelen 02.08.16

Birisi için sabitlendiğimiz herhangi bir düşünce, kendimizi için sabitlenip kaldığımız bütün düşünceleri anlatır..

Bugün, hepimizin içinde yatan asıl mesajları bulup çıkardığımız bir günü yaşıyor olacağız. Hepimiz büyük birer kitabız. Okudukça yeni sayfalar ekleniyor. Böylece her gün yeni okuyacak sayfalar da bulabiliyoruz. Bu sayfalarda birçok mesaj saklı. Peki ya asıl mesaj nedir? Bu bir mesaj ve ruhumuzun derinlerinde duruyor. Bulana kadar da bir gayret verme ve zaman harcama var. Onu Bulduğumuzda bize, huzur, sevgi ve gerçek yönü gibi hisler veren ve hayatımız hakkında, bir tanecik olsun yön gösteren mesajlardır. Kendimizi araştırmaya, içeride bulduklarımızı okumaya ne dersiniz?

Yeni ay enerjisi bu donemde bize destekler veriyor. Ruhumuzun içindekileri ortaya çıkarmak için yanımızda olan ekstra enerjiyle olumlu anlar bizi bekliyor olacak.

Bugün bir topluluk enerjisini yaşıyoruz aynı zamanda. Grupların, insanların, arkadaşların, yakın ve uzak çemberlerin etkisi büyüyor ve hepimiz birbirimize daha kolay ulaşabiliyor olacağız. Böyle günlerde proje toplantıları daha kolay yürür, birlikteliklerin verimi artar. Perspektiflerimizi genişletmek, yeni düşünce ve duygulara açılmakla ödüllendirmeye kendimizi ne dersiniz?

Bugün bir aya yakın bir süre boyunca yaşıyor olacağımız ve yalnızca kendimizle ilgili bir enerji bize geliyor. Yalnızca hayat enerjimize özel olacak olan bu enerji ile bugüne kadar dur demek istediklerimiz için duvar oluşturacak bir yeteneği elimizde tutuyor olacağız. Bunu güzel değerlendirmeyi öneriyorum. Artık istediğimize varan yoldaki engellerin üzerinden atlayan bir biz için adım zamanı. Konsantre olup eskilerin artık sizinle olmadığını söyleyerek başlarsak bol ödüllü bir süreç bizi olacak. Bu süre boyunca en dikkatli olmamız gereken konu, sabit fikirlilik. Bu çok kolay içine girdiğimiz bir olumsuz enerjidir. Herkeste kendimizi görebildiğimizi hatırlayalım. Diğerleri diyerek hep böyle veya şöyle demek gizliden ben de buyum ve yaşıyorum demektir, çoğu zaman. Bunu açık bir mesaj olarak kavramak bile asil bir mesaj almak demektir.

Kendimizle bir yolculuğa çıkarken ne kadar çok renkli bir biz görmek isteriz?

 Sevgi ve ışıkla kalın..

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 02.Ağustos.2016 _ Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?