Günle Gelen 02.07.16

Engellerle yüzleşmek için yalnızca kendimize ihtiyacımız var,

başkasına ya da başkası gibi düşüncelere değil …

Bugün, önümüze çıkan sorunları çözerken kazandığımız enerji ile besleniyor olacağımız bir gün. Bu özel konuyu, biraz daha ayrıntılı inceleyelim. Enerji akışlarıyla, gün içinde bizim enerjimize katılan bir çok etki bulunuyor. Katılım olayına kısaca “enerjik beslenme” de diyebiliriz. Günle gelen enerjilerin bazıları görünüşüne bakıp kötü olarak tanımladığımız bir yemekten, beklenmedik şekilde aldığımız lezzetli ve keyfi yaşatır bize. İşte bunun gibi, bugün de bazı böyle olayların enerjisi bizim için üst seviyeden ödüller getirecek şekilde hayatımıza katılıyor.   Biraz daha detaylandırırsak; bugün özellikle de “sessiz” ancak bütünüyle “yüz yüze” kalınan konuları çözünce kazandığımız bir enerjiden bize katılanlara dikkatinizi çekmeye çalışıyorum. Tıpkı beğenmediğimiz yemekten aldığımız keyif yada hayatımızda bize eşlik eden sorunların çözümünde hissettiğimiz olumlu duygular gibi…

Bugün öncelikle iç dünyamızı fark ederek hareket etmemiz bizim için oldukça güzel ve önemli. Sonrasındaysa, bu tür çözümler ve sorunlar geldikçe, bilinçli bir şekilde içimizden birbirimize adımlarla yaklaşmalıyız. Çünkü günle gelen destek burada öne çıkacak ve böyle konular ile uğraşırken ortaya çıkan enerjiler bizde olumluya katılacak.

Sorunların, her birinin gerçekten içimize dokunacak kadar doğal ve normal bir hayat elementi olduğuna açılmaya ne dersiniz? 

Günün getirdiği önemli enerjilerden biri de gelecek için baskı altında kaldığımızı düşünmek. Bu çok açık ve elle tutulabilir bir konu. Hissettiklerimiz geçecek ya da bitecek demek doğru değildir. Burada baskının farkındalığını ifade etmeliyiz. Gün içerisinde bunu geçirebilmek için birbirimize destek olabiliriz. Baskıyı hissetmeyi sindirmek ve olumlu ödüllere dönüştürmenin ilk yolu onu ifadeye getirmektir.Gün içerisinde bunu birbirimize hatırlatabiliriz. Bugün sizleri 2 farkındalık sorusu ile baş başa bırakmak istiyorum.

Bugün baskı altında hissediyorum demeye açık mıyız?

Konuştuğumuzda şekil değiştirecek kadar kuvvetli konulara açılmaya ne dersiniz?

Her birimizin bol konsantrasyonlu, güzel ve huzurlu bir tatil günü geçirmesini gönülden diliyorum.

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 02. Temmuz.2016 _ Cumartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?