Günle Gelen 02.02.17

Dinlemek, hayatın içinde yön gösteren bütün sırları görmek demektir.

Bugün, çevremizi empatiyle dinlediğimizde her şeye açılabildiğimizi görüyor olacağız …

Dünya, evren, ekosistemindeki bütün canlıların büyük bir çalının ya da bir ailenin, her topluluğun sırları vardır. Sırlar, bir şeyi nasıl yaptığımız veya yapabileceğimizdir. Günle gelen etkiyle de, gün boyu yöntemleri ve sırları duymaya başlıyor olacağız. Sırlar deyince, korkutucu ya da zararlı bir şeyi kast etmiyoruz. Aslında sırlar, yöntemleri, sonuca götüren yolları ve bu yollardan geçenlerin deneyimlerini anlatıyor bize daha çok.

Hayatı anlamak için en çok neyi bilmek istiyoruz?

Günün getirdiği etkilerin başında uyum ve empatiyi üretmek geliyor. Şefkati ve anlayışı içimizde üretebileceğimiz bir gündeyiz. Bunu yaparken de, duygulara yakınlık gösterip, anlayışlı olursak herkesin anlattıklarını daha net duyuyor olacağız. Kısacası duymaya ve dinlemeye önem verirsek, gün boyu değerli onlarca şey de bizlere geliyor olacak bugün.

Günle gelen enerjilerle beraber yaklaşık bir hafta sürecek olan yeni bir enerjinin de etkilerini yaşıyor olacağız. Hayatın yönlerini anlamak ve bu yönlerin içinden birini öğrendiklerimize göre seçmekle ilgili bir zaman dilimine geldik. Bu dilimin ilk etkilerinden biri de, beni amacıma götürecek yöntemleri duyup, öğrenip, test etmeliyim demek olacak. Er ya da geç doğru olmayan her şeyi bulup kendimiz, rahatta hissetmeye yönelik adımlar atıyor olacağız. Bu etkinin en önemli parçalarından birisi, bütünüyle yanlış olan yöntemleri, ilişkileri, sırları veya kişileri bulmak için derin bir destek sunması. Bugün gözlerimizin ve kulaklarımızın önüne serilenleri açıklıkla görmeyi seçersek, olumlu ve doğru olanı buluyor olabileceğiz. Eğer yakınımızdaki yanlışları bulmakta zorlanıyorsak, bugün bir işareti de alıyor demektir. İşaretler yanında hızlıca ve kolayca hissedilen depresif hisler de belirebiliyor olacak bugün. Bu hisler geliyorsa, yakın çevremizden başlayarak dikkatlice her şeyi bir daha gözden geçirmemiz, hayatlarımıza olumlu ve ödül dolu olanı çekiyor olacak.

Günün önemli etkilerinden biri de, öylesine veya yalnızca bir süreliğine “oyalayıcı oldun” diye söylediğimiz her şeyi ciddiye alan kişilere yanlış etkilerde bulunabileceğimiz. Özellikle de çocuklara bu konuda hassas ve dikkatli davranmamız gerekiyor. Gün boyu birçok kişi için çevrelerine bir şeyler anlatıp veya tavsiye edip, ardından da öyle olmadığını sert deneyimlerle öğrenmekle sonuçlanan olaylara sebep olabiliriz. İçinde bulunduğumuz topluluklardan ne duyduğumuza ve onlara ne anlattığımıza dikkatli yaklaşmamız gerekiyor.

Bugün kollarımızla ilgili çalışmalar da oldukça yararlı ve şifalı etkiler taşıyabilecek. Bu konuda bir başlangıç veya çalışma yapmak isteyen herkesi cesaretlendirmek isterim.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?