Günle Gelen 02.01.17

Beklentilerimizin altında ne olduğunu araştırmak, hayatlarımızın özüne bir yolculuktur.

Bugün, iyimserlikle hayatımızın önemli kavramlarından biri olan beklentilerimize bakıyor ve onunla ilgili içimizde aydınlattığımız alanlarla titreşimimizi yükseltiyor olacağız.

Yeni yılla beraber, bir süre boyunca eski enerjilerin ayrılışını yaşamaya başlıyoruz. Çünkü yeniye erişmenin bir yolculuğu var. Bu yolculuk bize olumlu ve enerji dolu olanı getirmek üzere yürüdüğümüz bir yol. Bugünlerde içinden geçtiğimiz enerji içimizdeki derin ve soyut bazı noktalara temas ediyor. Kolay fark edilmeyen veya hemen anlaşılmayan noktalar bunlar. Ancak enerjimizin önemli köklerinden bazılarını oluşturuyorlar. Her bir parçamızı, bizi oluşturan titreşimleri çeşitli zamanlarda yeniden ve yeniden çalışıyoruz. Bugün de, Beklentilerimizin altında yatanlara eğilmeye başlıyoruz. Bu, yoğun ve güçlü bir aralık. Günün ilk saatlerinden başlayıp öğleden sonraya kadar değerli bir çalışma alanını bize veriyor. Bu aralıkta bu konuya bakmak hepimize çok önemli bir adım attırıyor olacak. Beklenti diye adlandırdığımız her şeyin altında yatanları görmek için kendimize sorular sorup cevaplarını duyduğumuzda gerçekleri görmek için önemli bir etkiyi yaşıyoruz. Bunu değerlendirmeye ne dersiniz?
Bir fırsatı değerlendirmek için nelere öncelik veriyoruz?
Bu soruyu sorarak başlarsak, ilk önemli adımımızı atabiliriz.
Günle gelen önemli bir diğer etkiyi öğleden sonra görüyor olacağız: Doğru olana karar vermek için ne kadar derine inmeye hazır olduğumuza bakıyor olacağız. Bu bir topluluk etkisi. Zor yerlere adım atmaya hazırlandığımızda kimlerin desteği olabilecek onları da görebileceğiz böylece. Parçası olduğumuz topluluğun içinde kim nereye oturuyor anlamak için değerli bir penceremiz olabilecek. Bu etki aynı zamanda bir seçim bizleri için. Herkese her şeyi anlatmanın bir anlamı yok diyerek bir içe çekilme gösterdiğimizdeki kaybı anlatan bir seçim, bu. Çünkü biz bir çağrıda bulunmazsak kimin bize el uzatacağını bilemeyebiliriz.

Bugün aynı zamanda agresif veya ısrarcı tavırların da yüzeye çıkma etkileri var hepimiz için. Böyle davranışlar içinde bulunduğumuz toplulukların bütünüyle dağılmasına sebep olacak kadar güçlü olabilecek. Böyle anlarda, kendimize ve birbirimize her an farkında olmadan kaybedebileceğimiz şeyler konular olabileceğini hatırlamamız yeterli bir başlangıç olacaktır.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?