Günle Gelen 01.12.16

Prensiplerimize inanmak, bizi doğru kişi ve enerjilerle tanıştıracaktır.

Bugün, kurallara ve prensiplere bağlı olmayı ve onlarla güven tazelemeyi yaşıyor olacağız.

İnanmak, yaptığımıza inanarak yaklaşmak hepimizi başarılı bir yere taşır. Böyle bir yere varmak için de en önemli aşamalarımızdan biri, elimizdeki her düşünceye ve duyguya bakıp her konuya uygun ve güvenilir detayları belirleyip, onları yaşamaktır. Öncelikle kolaylıkla olumluları bulup ardından da elbette ki yararlı olmayanları eleyerek gün boyunca gözlemi yüksek ve geleceğe etkiyebilecek detayları görüyor olacağız.

Ad vermenin ve netlik getiren detayların bize olumlu katkısına açık mıyız?

Bugün, olanaklarımızın bize getirdiği bir ölçütle karşılaşacağız. Elimizdekilerin bize sağladıklarını görüyor ve hissediyor olacağız. İstersek ve üstlenirsek bu sorumluluğu, sorularımızın cevaplarını alacağız. Önemli olan ise, bu olanakların bize sağlayabileceği sınırları gördüğümüz halde nerede durmayı seçtiğimiz olacak. Çünkü tam da bugün, önümüzdeki 14 yılı da etkileyebilecek bir gelecek projeksiyonu, bir alan diliminin etkisi bizlerle çok yakından etkileşiyor olacak. Her detayın, her anda bir önemi vardır ve bugün de bu detayların hangilerinin bizimle nereye kadar gidiyor olduğunu düşüncelerimiz ve içimizden etkiliyor olacağız. İyi, kötü, olumlu ya da olumsuz diye anında adlandırılabilir bir konu değil, daha da büyük bir ölçekte, bütün hayatı etkileyen bir bilinç düzeyinde yaşayacağız. Bu yüzden bugün, hayatla, hayatın geneli ile ilgili yapacağınız veya tam bugün planlayacağınız böyle çalışmalar için oldukça kuvvetli etkiler taşıyoruz. Hepimizi bu konuda cesaretlendirmek isterim.

Günle gelen enerji aynı zamanda, gerçekten özel yeteneklerimizi ortaya çıkarmak ve etkili olmak üzere kimilerimizi etkiliyor olacak. Gün içinde şaşırtıcı ve yerine oturduğunda hepimizin yönünü değiştiren konular veya detayları kullananlarımızı duyduğumuzda hemen o yine gayret vererek hayatlarımıza olumlu ve ödül dolu olanı çekmek üzere bir gayret verebiliriz. Çünkü bir daha aynı etkiyi sağlayan bir ortaya çıkış yakın zamanlarda yok.

Bugün, kuşku duymak ve genel geçer mantık ve inançlara kapılmak özellikle ince sırtlı bir bıçak gibi olacak. Yararlı miktar kuşkuyu veya herkesin inandığı genel konulara inanmak alanlarında dikkatli olmak değerli olacak. Son üç yıllık bir sürenin biriktirdiği kuşkuların bir söz veya bir anlık gündüz düşüyle gelip, gözümüzün önünden geri gitmemesi ise çok olası. Eğer olumluyu seçmek istiyorsak özellikle moral bozucu veya şimdi bunun sırası değil gibi sözleri bir kenara bırakıp ciddiyetle bu konuları ele alırsak olumlu ve mutluyu görmek zor olmayacak.

Sevgi ve ışıkla