Günle Gelen 01.11.16

Başkalarının egosu ve kendi egomuz arasında çok ince bir çizgi vardır: Duygusal birikim.

Bugün, bizim ve çevremizdekilerin becerilerini ve yan etkilerini görebilmeyi yaşıyor olacağız…

Sezgilerimiz, özel gözler gibidir. Çoğunluğu sağ beyinde bulunan merkezlerin kendine özel görme biçimi de diyebiliriz. Sezgilerimiz titreşimler halinde çalışıyorlar ve bugünler de çok aktifler. Çünkü tam da onların titreşimi ile aynı frekanslarda çalışan enerji hareketleriyle birlikteyiz. Günün ilk kısmı, bizim genel anlamda her detayı görebileceğimiz etkilerle geçiyor. Gördüğümüz anda da fırsatları değerlendirmek için sıkça “bence …” veya “böyle olabilir, bakın anlatayım …” gibi cümlelerle düşüncelerimizi yansıtıyor olacağız.

Bazı günler özel olarak farklı enerjiler birbirini güçlendiren titreşimlerle hayatımıza etkiler verirler. Buna rezonans deriz. Bugün de, böyle bir etkiyle düşünce paylaşımında bir etki yaşıyoruz. Günün ilk kısmında, baktığımız her konuda neyin çalışmadığını veya sorunun ne olduğunu çok net görebiliyor olacağız. Bunu hem içimizden düşünürken hem de iş yerinde takım çalışması yaparken başarıyla yapabiliyor olacağız. Herkesin sahip olduğu ve ona özel yapabileceği her şeye bir uygun çağrı var. Bu sesleri değerlendirmeye açık olursak başarılı ve ödül dolu olanı çağırıyor olacağız.

Yeteneklerimize ve özgüvenimize yapılan çağrıya kulak vermeye ne dersiniz?

Öğlenden hemen sonra, enerji değişimi yaşıyor olacağız. Hem kendimiz hem de takım halinde etkileşim, alış-veriş ve her zamankinden farklı olana açılacağız. Bu noktada herkesin yapmak istedikleri kesişiyor olacak. Diğerlerinin egoları ile çok yakında tanışacağız. Birlikte yapılan bütün eylemlerin yan etkileri vardır. Bir yan ürün de diyebiliriz buna. Herkesin istediği olurken bir de farkında olmadan olanlar vardır. Bunlar, yeni olasılıklardır ve olumlu olmaları bizlerin toleranslarına dayanır. Günün değerli bir enerjisi de bunu gösteriyor zaten. Bugün enerjimizi en çok dışarı verebileceğimiz yer olan kollarımızla ilgili çalışma yapmanın da tam zamanı. Bu tür etkilere açılırsak, olumlu ve şifalı olanı kabul ediyor olacağız.

Dikkat etmemiz gereken noktaysa, yanlış övgüler ve hataya kör olmak! Sıra dışı olanı kabul etmek adına yapılan yanlış övgüler, gün boyu yerinde saymamızı getiriyor olacak. Başkalarının egolarında kaynaklanan hatalara kör olmaksa bizimle beraber herkesin özellikle de bugün çerçevesinde kadın bireylerin daha çok olumsuzlukla karşılaşmasına sebep olacaktır. Böyle bir durumla karşılaşırsak, birbirimize Bir daha denemeyi, yeniden bir ortaklaşma bulmayı hatırlatabiliriz.

Bize gelişimi ve olumlu olanı getirecek her kapıyı herkesten kabul etmeye ne dersiniz?

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 01.Kasım.2016 _Salı
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için:

Aşağıdaki formu doldurarak benimle iletişime geçebilirsiniz ?