Günle Gelen 01.08.16

Sessizlik, öncelikle dışımızda ne kadar fazla kişinin olduğundansa, içimizde ne kadar çok ses olduğunu görmeye yarayacaktır…

Bugün, üst üste bir çok kere “…bu sefer olacak sanırımla başlayıp…” ardından oturup, derin düşüncelere dalmayı yaşıyor olacağız. Bir çok defa ve ısrarla deneme yapmak için enerjimiz olacak. Bedenimizde destek hissini duyuyor olacağız. Bu da, istediğimiz bir amaç için gerekirse bütün gün denemeye hazır hissedeceğimizi anlatıyor. Böylece, çabayla, ders çıkara çıkara, sorumluluk duygusu ile desteklenirse daha da bol ödüllü birgün yaşıyor olacağız.
Peki, bu ödüller nelerdir? Ödül dediğimiz kavram, günlük enerjileri yaşayarak, akışla beraber gelenin içinde kendimize veya hayatımıza katkıda bulunanı alıyor olmamız. Bunların bazılarını o an görmeyebiliyor ya da itebiliyoruz bile. Bu sebeple hisler, sezgiler veya duygular çok çok önemli hale geliyor.

Günle gelen birçok enerji bize, bizi biz yapan değerleri anlatıyor. Bu değerleri yaşamak konusunda yol gösteriyor. Bunların kimisi bizim, kimisi de onları öğrenmelik ya da deneyip alacağımızı alabilmelik konular. Bugün, herşeye rağmen en derinlerden çabalamak, hayatta kendimiz olmaya “evet” demek konusunda bize çalışma alanı doğuyor. Haftaya başlarken kendimize tutunmak, özümüzü daha çok ortaya çıkarmak için bir ısrar çağrısı veriyor. Bugünden başlayarak, kendimizden parçaları en değerli haliyle öne çıkarmaya ne dersiniz? Kendimize öncelik vermek sizce nasıl?

Gün boyunca, eninde sonunda olacağına, başaracağımıza dair bir enerjiden bahsettim. Bu enerjinin en görünür yanlarından biri de bugünkü yoğun çalışma hissi sırasında yine sıkça oturup derin düşüncelere dalarak ilerlemek olacak. Gün boyu bir yap, bir düşün gibi ilerliyor olacağız. Yeni birşeyle karşılaşınca da bir yap, daha çok düşün gelecek. Düşünüp, dindirecek çok adım olduğunun göstergesi bu. Yeni ay enerjisiyle hayatımıza girecek olan yeni yöntemler ve olanaklara yer açmak için buna ihtiyacımız olacak. Ciddiye alırsak ta ödülü bol bir zaman bizi bekliyor olacak, önümüzdeki 4/5 günlük aralıkta.

Bugün, çevremize biraz çok dikkat vermemizde gerekiyor. Çünkü yeni ve daha önce farkına varmadığımız detayları farkediyor olacağız.

İnsanlar ne zamanlar susuyorlar farkediyor muyuz?

Sevgi ve ışıkla kalın.

  • Esin Batal
  • Günle Gelen 01.Ağustos.2016 _ Pazartesi
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?