Günle Gelen 01.01.17

Herkesten uzakta durmaya karar verdiğimizde, endişe aynasına bakıyoruz demektir.

Bugün, içimize kalmakla başlayıp çevremizdekilerle birlikte öğrenmeye giden bir yolda yürüyor olacağız.

İçinde bulunduğumuz kendimiz gibi olmayı aramak ve onun için mücadele etme enerjisinin bizlere sunduğu etkiler bugün bizleri önce içimize bakış atmakla güne başlatıyor. Yeni bir yıla girdik ve dün gece milyonlarca kişi yeni yılla ilgili isteklerini titreşimlerine eklediler. Bu kadar büyük bir hareket bile ben istediklerime bakınca kimim sorusunu hepimize yaymaya başlıyor. Hepimiz bu yeni titreşimi almaya başlarız, anında. Günün ilk kısmı bu etkiyle içimize bakmamıza yol açıyor. Hayatımızda olmayan ve istediğimiz şeyleri nerede ve nasıl bulacağımızı arıyor olabileceğiz, hem de binlerce, milyonlarca ayrı yolla. İsteklerimizin, enerji dilinde bir karşılığı vardır: Ben canlıyım yani bu bir hayat belirtisidir.

Kendimizden bir istekte bulunmak için kendimize öze bir dili keşfetmeye ne dersiniz?

Bu sırada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta, ben her şeyi en nazik ve sakin şekilde anlattım ama kimse beni dinlemedi ya da anlamadı, demek! Bunları derken aslında her şeyden ve herkesten çeşitli perdelerle uzak durmaya çalışıyor ve yalnızca istediğimizi alıp gitmek için bencillik ediyor olabileceğiz. Böyle bir durumla karşılaşırsak, yalnızca en saf haliyle ihtiyaçlarımızı, duygularımızı veya düşüncelerimizi anlatmayı denemeliyiz. Nezaket bazen hiç kimsenin bizi duymaması olacaktır. Buna izin vermezsek, hayatımıza olumlu ve ödül dolu olanı çağırıyor olacağız.
Güneşin batışıyla günün ikinci önemli etkisi başlıyor: Grup arayışı. Bu arayış temelde bir gerilimi anlatıyor bizlere, ruhumuzun içinde yatan bir gerilim. Ne yaparsam ben olurum? Ve Kiminle yaparsam bunları hayatı en iyi hissederim? Soruları arasındaki gerilimdir bu. Hayatı öğrenmek ve yarın ne olacak endişelerine bakıyoruz bu sorularla. O yüzden de hayatlarımıza tutunmayı ve güçlü olanı çağırmak için olabildiğince çok grubu dahil etmek iyi bir çözüm olacaktır. Yeni yıl eğlencemizden sonraki gün, olanak varken ne kadar çok kişiyi ve zengin ortamı dahil edebiliriz? Bu sorunun cevabı kalabalık ortamlardan veya herkesi dolaşmaktan geçmiyor, doğru kişileri tanıyıp tanımadığımızı sabahki içe bakmamızda kendimize sorarsak, bugün o kişilere ulaşmak bize olumlu ve değerli olanı önümüzdeki 7 ay boyunca getirmeye başlayacak.

Sevgi ve ışıkla

  • Esin Batal
  • İletişim, danışmanlık, seans ve destek için: [email protected]
  • M: 0.530.386 44 74

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?