Gen Anahtarları Nedir?

GEN ANAHTARLARI (GENE KEYS)

En büyük potansiyelimiz içimizde saklı olduğunu hep kendimize hatırlatıyoruz. Bu gerçekten büyük bir hazinenin desteğini almaktır. Bu hazinenin içine girmek için en geniş kapsamlı programlardan biri Gen anahtarları ile sizleri tanıştırıyoruz.

Gen anahtarları, en derininizdeki potansiyellere ışık tutmaktadır. İçimizdeki gölgelerden başlayıp başarı, mutluluk ve bolluğa giden yolda yalın, huzurlu ve sakin bir yolla sizi tanımlamaya yardımcı oluyor. I-Ching ve Gen anahtarlarının birlikte kullanımı sonucu Holojenetik Profilinizi çıkarıyoruz. Bu profilde hayatımızın yolculuğunu yapıyoruz. Profilimizin içinde 3 ana büyük aşama var; Aktivasyon, Venüs ve İnci bölümleri. Bu bölümler sırası ile hayatınızın en büyük enerjisini uyandırıp amacımıza doğru yol almayı, bizi başarı ve mutluluğa götüren zihinsel, sezgisel ve duygusal süreçlerimizi en içten halleri ile geliştirmeyi ve maddi dünya ile en iyi ekonomik başarıları kazanmamızın yollarında bize yardımcı olurlar.

Gen anahtarlarının sağladığı, görüşler ve haritalarla DNA’nızı yeniden programlayarak ilerledikçe, kendinizin daha da yüksek biçimleri ile tanışacaksınız. Ne kadar ileri gideceğiniz ise sizin hayal gücünüz ve kendinize dur dediğiniz noktalar olacaktır.

Gen anahtarları, iç dünyamızı oluşturan düşünce ve duygularımızdan oluşan iç dilimizi dönüştürmeyi hedefliyor. Yalnızca doğum tarihiniz, yeri ve saati ile hayatınızın bu dünyaya açıldığı an bütün bilimsel ve içsel verilerle ne kadar sınırsız ve sizi gerçek potansiyelleriniz ile büyük bir yolculuğa çıkaracak gelişimleri yapmaya ve onların başarılarını yaşamaya çağırıyoruz.