Fırtınalı Dolunaya Giderken…

Zaman çok çabuk ilerliyor ve bir dolunayla daha buluşmamıza çok az zaman kaldı…

19 Temmuza yaklaşıyoruz, Fırtına Dolunayına! Her sene temmuz ayında büyüme sancıları dediğimiz enerjilerden dolayı bir fırtına hissediliyor. Yıl içindeki birçok mavi ay, mavi dolunay… etkilerinin sebebi de bu yılın “Mavi Hayalet Yılı” diyebileceğimiz, büyük enerjilerin yayılı olduğu bir yıl olmasından kaynaklanıyor.

Bu seferki dolunaysa, yüksek bir kuvvette önümüzdeki 1.5 yılı etkiliyor olacak. Bu dolunayda, gelecek ile ilgili istekler ve vizyonumuz oturmuş olursa kendimizi gelecek sürecinin karmaşasından kurtarmış olacağız.

Bu yüzden her gün bize yardımcı olacak bir destek egzersizi yapabiliriz. Çok değil, yalnızca 19′ u gecesine kadar:) Her gün bir tane olumlu ve istediğimiz bir geleceğin hayalini, bir tane de bu gelecekte olmasını istemediğimiz, artık bize hizmet etmeyen bir noktayı gözümüzün önüne getirelim. Bu egzersizi derinleştirmek için bunları yazabilirsiniz de.

Bu dolunayda biraz daha sakince köşemize çekilmek iyi olabilir. İsterseniz şimdiden haftaya salı gecesini, kendinize ayırmak için plan yapabilirsiniz.

Dolunay yazımda görüşmek üzere. Enerjinizi bollukla yaşamanız dileklerimle…

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?