ÜCRETSİZ TANITIM ATÖLYESİ (Human Design, Quantum Touch,Gen Anahtarları, Mindfulness )

ÜCRETSİZ TANITIM ATÖLYESİ (Human Design, Quantum Touch, Gen anahtarları, Mindfulness)

Adres: Stüdyo Pera

Kırkkonaklar Mah. 314. Cad. No10/A, 06650 Ankara

Facebook kayıt için:  https://www.facebook.com/events/101862663564240/?active_tab=highlights

SEANS VE PROGRAMLAR:
1) Human design
2) Quantum Touch
3) Gen anahtarları (GENE KEYS)
4) Mind Fullness

1) HUMAN DESIGN
Kendinizle yeniden başka bir açıdan tanışmak ister misiniz?
Kendinize dönüp “Ben kimim?, Dünya’ya niye geldim?, Geliş amacım nedir?, ” diye soruyor musunuz? Güçlü ve gelişime açık yanlarınızı farklı bir açıdan keşfetmek istiyor musunuz? Potansiyelinizi ortaya koymanızın önündeki koşullanmalarınız neler olduğunu merak ediyor musunuz?

Tüm bu sorulara cevap bulmak ve hayatınızı kendinize dönüştürüp özgünlüğünüzü ilan etmek için sizde Human Design bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Human Design, kişisel harita yorumlamaları ile kendi iç potansiyelinizi, güçlü ve gelişime açık yanlarınızı, size özel karar alma mekanizmalarınızı keşfedebilir, programınıza sadık kalarak nasıl daha mutlu ve tatmin edici bir yaşam sürebileceğinizi öğrenir, sorduğunuz bir çok sorunun cevaplarını alabilirsiniz. Human Design sistemi, yaşamda kişisel tatmini sağlama ve arttırma yolunda benzersiz bir sistem ve öz farkındalık aracıdır.

Kişisel haritanız herkesin özgün bir tasarımda olduğunu gösterir ve bu tasarımı nasıl yaşayabileceğimizi anlatır. Herkes, hayatları gibi bir olasılıktır. Kendi olasılığınızı olmayı seçmek de elbette ki sizin elinizde.

Human Design ile yaradılışınızın gizemlerini çözebilir, bugünkü halinizi bütünüyle değiştirebilir, doğru kararları verme yolunda ilerleyebilir, üzerinizdeki koşullanma etkilerini atabilir, aşk ve iş hayatınızı başarılarla süsleyebilir, aile içi iletişiminizi eşsiz bir boyuta taşıyabilir ve çevrenizle ile olan birlikteliğinizi en üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Human Design Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Human Design, 4 büyük spiritüel sistem olan Astroloji, I-Ching bilgeliği, Chakra ve Yaşam Ağacını, 2 büyük bilimsel sistem olan Genetik ve Nötrino sistemi ile birlikte sunar. Hepsinin gücünü tek bir bütüncül bakış açısı ile bireyin kendi enerjisini anlaması için bir araya getirir.

Human Design Sistemi Yaşam Tablosunda, kişilik özelliklerimizi tanımlayan Gezegenler, Merkezler, Kapılar, Çizgiler, Kanallar ve üç ana Anahtar vardır. Bunlar; Tip, Otorite ve Profil’dir.
5 adet Tip, 6 çeşit Otorite, 12 adet Profil vardır. Herkes 5 Tip ve 12 Profil grubundan birine ve her Tip te bir otoriteye sahiptir. Otorite kişinin karar mekanizmasının nasıl çalıştığını anlatır, kişiye doğru zamanda doğru kararı almanın ipuçlarını sunar. Bunların yanı sıra Yaşam Tablonuzda gördüğünüz her bir detay, size sizi anlatan derin bilgilere sahip bir hazine gibidir.

 • Merkezler: 9 farklı merkez vardır. Taç, Zihin, Boğaz, Benlik, Kalp, Sakral, Duygu, Dalak ve Kök merkezleri. Her merkezin hayatımızda yarattığı enerjiler farklıdır ve hangi merkezlerin tanımlı olduğuna göre bu enerjiler değişir.
 • Tip: 5 ayrı tip var. Gerçekleştiriciler (Manifestor), Üreticiler (Generator), Gerçekleştiren Üreticiler (Manifesting Generator), Göstericiler (Projector), Yansıtıcılar(Reflector). Hangi tip olduğunuz, hangi merkezlerinizin tanımlı olduğu ile belirlenmektedir.
 • Karar mekanizması: 6 farklı karar mekanizması vardır. Duygular, Sakral, Dalak, Kalp, Benlik, Dışsal. Sizin hangi karar mekanizmasına güvenebileceğiniz, yine hangi merkezlerinizin tanımlı olduğuna göre değişir.
 • Profil: 12 farklı profil var. Bunlar yaşam tablonuzun ilk sırasında hangi çizgilerin olduğuna göre değişir. Bu da sizin başkalarıyla etkileşimde ve hayatın içinde nasıl bir duruş sergilediğinizi gösterir.
 • Kanallar: 36 farklı kanal vardır. Bu kanallar 9 merkezi birbirine bağlanır. Tanımlı kanallar ifade ettiği enerjinin tutarlı ve güvenilir bir şekilde her daim sizinle beraber olduğunu gösterir.
 • Kapılar: 64 farklı kapı vardır. Her merkezde farklı sayıda kapı bulunmaktadır Farklı sayıda kapınız tanımlı yani aktif olabilir.
 • Çizgiler: 6 farklı çizgi vardır. Her kapının 6 farklı nüansı var. Bu çizgiler o özelliğinizin hayata nasıl bir bakış açısıyla yansıdığını gösterir.
 • Bilinçli-bilinçsiz: Yaşam tasarımı tablosunda bazı kanalların ve kapıların farklı renkte olduğunu göreceksiniz. Bu da dizaynınızın sizin bilinçli bir şekilde farkında olduğunuz ya da farkında olamadığınız yönlerinizi gösterir.
Human Design Kişisel Haritanızı Bilmek Ne Fayda Sağlar?

Yaradılışınız ile mevcut haliniz arasındaki farklılıkları görürsünüz,
Güçlü ve gelişime açık yanlarınızı fark edersiniz,
Karar mekanizmanızın nasıl çalıştığını anlar, bu sayede doğru zamanda sizin için doğru olan kararı verebilirsiniz,
Yaşam enerjisini nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenirsiniz,
Bugüne kadar yüklendiğiniz koşullanmalarınızı fark eder ve özünüze uyumlu hale dönüş fırsatı elde edersiniz,
Anlamlandıramadığınız davranış kalıplarınızı anlayabilirsiniz,
Yaşamınızı kolaylaştırmak adına yapabileceklerinizi ortaya çıkartabilirsiniz,
Kaynaklarınızı fark edip kullanmaya başlayabilirsiniz,
İlişkilerinizde ortak noktaları ve uzlaşı alanlarını bulabilirsiniz,
Aile içinde birbirini anlama ve olduğu gibi kabul edebilme anlayışını kazanır ve kazandırabilirsiniz.

Kişisel HD Haritanız ve Yorumlama Seansı

HD Sistemine göre doğum anından yaklaşık 3 ay öncesi (bilinçsiz) edindiğimiz ve doğum anında (bilinçli) edindiğimiz özelliklerimiz mevcuttur. Bu verilerden yola çıkılarak oluşturulan HD Sisteminde üç ana konu önceliklidir. Kişinin tipi, otoritesi ve profili.

Özel haritanızda bu üç önemli kategori ile ilgili bilgileriniz size aktarıldıktan sonra , dokuz merkezin tasarımınızdaki durumu, merkezlerin durumlarına göre zihninizin size yönetebileceği zayıf halkalarınız ve özel yetenek veya eğilimlerinizi ortaya çıkaracak olan, kanallar ve kapılar gibi pek çok farklı alanda bilgi verilir.

Kişisel HD haritanızın hazırlanması ve yorumlanması için gereken bilgiler;

-Doğum tarihi -Doğum saati -Doğum yeri’dir.

2) QUANTUM TOUCH (Kuantum Dokunuş)

Hayatınızı besleyen temel bir enerjimiz olduğunu hep düşünmüşüzdür, değil mi? İşte bu bedenin enerjisidir. Bu enerji ile her an bir temas, bir bütünlük içindeyiz. Bize hayatımızı anlattığı için de adı “Hayat Enerjisi” ya da “Hayat Kuvvetinin Enerjisi”: Çincede “Chi”, Sanskritçede “Prana” da olarak anılıyor.
Quantum Touch, bu hayat enerjisi ile çalışan doğal bir şifa yöntemidir. Bu hayat enerjisi bütün canlılarda var ve hepimizi her an destekliyor. Quantum Touch, bu enerjiye nasıl odaklanabileceğimizi, onu isteğimiz ve irademizle yönlendirebileceğimizi, paylaşabileceğimizi ve sıra dışı sonuçlar elde etmek için nasıl büyük bir yelpazede kullanabileceğimizi öğretir.

Richard Gordon’ın bir derlemesi ve araştırmaları ile ortaya çıkardığı bu yöntemde, Qi Gong gibi birçok ünlü metodun özlerine dokunuş vardır. Bu sebeple her bedene ve herkese uygun bir yaşanmış şifa hikâyesi, paylaşımı ve deneyimi vardır.
Quantum Touch, kendimize olan inancımızı yenilemekteki en büyük adımlardan biridir. Ben şifalanıyorum. Ben yapabiliyorum; yapıyorum diyebilmemiz için çok temel bir anahtardır. Hepimiz için içimizdeki bu büyük enerjiyi keşfetmek ve onu kendimize armağan etmek birlikte çalışmamızın temelini oluşturuyor.
Rezonans yasasına göre işleyen Quantum Touch, bedenin düşük titreşimli bölgelerinin yüksek titreşimli bölgelere uyumlanmasını sağlar. Quantum Touch, şifanın gerçekleşmesine aracılık eder. Quantum Touch uygulayıcısı, özel tekniklerini uygulayarak kendi enerji frekansını en yüksek seviyeye çıkarır. Uygulayıcı, ellerini danışanın bedenindeki düşük titreşimli bölgeye yaklaştırarak, bölgenin zayıf olan enerjisini kendisine sunulan bu yüksek titreşime uyumlanmasını sağlar.

Bu enerji nerede ve onu nasıl buluyoruz peki? Cevap oldukça naif ve hep gözümüzün önünde aslında. Bu enerji her yanımızda; içimizde, cildimizde, gözlerimizde, karnımızda, boğazımızın içinde yani aslında bizde ve onu işleyerek, orada olduğunu bilerek, onu işleyerek kullanıyoruz. İlk doğduğumuz anda bedenimizde çok canlı biçimde her noktada kendini gösteren bu güzel enerji (hiç bir bebeğin neden bu kadar çok ilgi çektiğini düşündünüz mü?) aslında hep orada ve onu almamızı bekliyor. Bu enerjiyi kendimize ve çevremizdekilere hatırlatabiliriz. Sizleri bu mutluluk, şifa ve birçok rahatsızlıktan arındırıcı yolculuğa davet ediyoruz.

Kuantum Dokunuş hangi konularda şifalanmaya yardımcı olur?

 • Kasık ve bel fıtığı,
 • Migren,
 • Görme bozuklukları ve gözle ilgili problemler,
 • Sinüs problemleri,
 • Boyun sorunları,
 • Skolyoz,
 • Romatizma ve multipl sklerozun iyileşmesine,
 • Kemiklerin kendiliğinden düzene girmesine yardımcı olur,
 • Açık yaraların çabuk ve kolayca kapanmasını sağlar,
 • Bedeni toksinlerden arındırır,
 • Bağımlılıklardan kurtulmaya yardımcı olur,
 • Duygusal bedene etki ederek rahatlık ve sakinlik sağlar.
 • Duygusal blokajları çözer,
 • Nefret, öfke ve kin gibi olumsuz duygulardan arınmayı sağlar.

Yukarıda belirtilenler, Quantum Touch’ın (Kuantum Dokunuş) şifasına sadece birkaç örnektir.

3) GEN ANAHTARLARI (GENE KEYS)

En büyük potansiyelimiz içimizde saklı olduğunu hep kendimize hatırlatıyoruz. Bu gerçekten büyük bir hazinenin desteğini almaktır. Bu hazinenin içine girmek için en geniş kapsamlı programlardan biri Gen anahtarları ile sizleri tanıştırıyoruz.

Gen anahtarları, en derininizdeki potansiyellere ışık tutmaktadır. İçimizdeki gölgelerden başlayıp başarı, mutluluk ve bolluğa giden yolda yalın, huzurlu ve sakin bir yolla sizi tanımlamaya yardımcı oluyor. I-Ching ve Gen anahtarlarının birlikte kullanımı sonucu Holojenetik Profilinizi çıkarıyoruz. Bu profilde hayatımızın yolculuğunu yapıyoruz. Profilimizin içinde 3 ana büyük aşama var; Aktivasyon, Venüs ve İnci bölümleri. Bu bölümler sırası ile hayatınızın en büyük enerjisini uyandırıp amacımıza doğru yol almayı, bizi başarı ve mutluluğa götüren zihinsel, sezgisel ve duygusal süreçlerimizi en içten halleri ile geliştirmeyi ve maddi dünya ile en iyi ekonomik başarıları kazanmamızın yollarında bize yardımcı olurlar.

Gen anahtarlarının sağladığı, görüşler ve haritalarla DNA’nızı yeniden programlayarak ilerledikçe, kendinizin daha da yüksek biçimleri ile tanışacaksınız. Ne kadar ileri gideceğiniz ise sizin hayal gücünüz ve kendinize dur dediğiniz noktalar olacaktır.
Gen anahtarları, iç dünyamızı oluşturan düşünce ve duygularımızdan oluşan iç dilimizi dönüştürmeyi hedefliyor. Yalnızca doğum tarihiniz, yeri ve saati ile hayatınızın bu dünyaya açıldığı an bütün bilimsel ve içsel verilerle ne kadar sınırsız ve sizi gerçek potansiyelleriniz ile büyük bir yolculuğa çıkaracak gelişimleri yapmaya ve onların başarılarını yaşamaya çağırıyoruz.

4) MINDFULNESS (BİLİNÇLİ FARKINDALIK) ÇEVRESİNDE GELİŞİM VE HAYATIMIZI DEĞİŞTİRMEK.

Mindfulness, bilinçli olarak dikkatini kendine, çevrendeki diğerlerine ve dünyana vermekten gelen bir farkındalık kalitesidir. Şu ana ve yargısızca yaklaşmaktan doğan istekle verilmiş olan bir farkındalık biçimidir.

Mindfulness, meditasyon ile aynı şey değildir. Derin düşünceden çok kaliteli düşünme eylemine daha yakındır. Bir kitabı okurken aklınız onunla ilgili ya da ilgisiz birçok konuya kayıyor mu? Tam da o anda ne kadar özenlisiniz? Ne kadar odaklı? Bu ne yanlış ne de doğru. Yalnızca var olan bir konu: aklımız böyle çalışır. Mindfulness konusunda ilerledikçe, daha bilinçli bir netlik ve farkındalık ile özenimizi ve ilgimizi istediğimiz noktaya getirmeye başlarız.

Mindfulness net ve kısa biçimde bazı konuları bize gösterir ve onları yapmamız için alan açar:

 • Mindfulness, her yerde ve andadır,
 • Mindfulness, bilinçle ve istekle ilgi göstermeye odaklanır,
 • Mindfulness, şu ana özen ve ilgi göstermeye odaklanır,
 • Mindfulness, yargısız olmaktır,

Mindfulness pratikleri hepimizi stresten, endişe ve gerginlikten uzaklaştıran, daha dışa dönük, iyi hissediş ve hayat tatmini olarak çok daha üst seviyelere doğru götüren uygulamaları. Duyguları anlamak ve kabullenmek konusunda hız ve beceri sağlarlar. Bu da bizim her farkındalığımızı derinleştirir.
Bu Program, Mindfulness ile hayatımızdaki toplam kaliteyi artırmayı sizinle paylaşmak istiyoruz. Daha az olumsuz düşünce, daha yüksek anlayış, daha yüksek özgüven, dışa bağımlılık azalması, doyurucu ilişkiler ve iletişimde kalite artışı gibi önemli becerileri ve sonuçları birlikte deneyimlemek için adım atıyoruz.

Duygusal zekâ ile çok yakından ilgili olan Mindfulness, gündelik hayat kalitemizin yanında başarı anlayışımızı, paylaşım kapasitemizi, amaç belirlemedeki yeteneklerimizi, kontrol becerimizin yanında sağlık olarak da dolaşım, sinir ve sindirim sistemlerine yardımcı hormonların salgılanma miktarlarını da artırıyor.

Hayat gelişimi hepimiz için çok önemli bir konu. Bugünlerde, zamanın oldukça hızlı aktığı bir devirde gelişimin de hangi aralıkta olduğu ve ne kadar çok etki yapabildiği ayrıca önemlidir. Bu önemi yaşayabilmenin dünyadaki en öne çıkan tekniklerden biri olan Mindfulness ile artırılmış etkisini üretiyoruz.
Bu program ile hayatınıza yukarıdaki etkileri kazandırmak ve daha birçok program içi deneyim ve kazanım için hep beraber bu güzel adıma bekliyoruz.