Partnerimize Yaklaşmak: “Konuşmamız Gerek”

“Dünyada herhangi bir sorunu çözmenin en iyi yolu, iki tarafında oturup konuşmasıdır”, der Dalai Lama.

En sevdiğimiz kişilere ulaşamayınca nasıl hissediyoruz? Veya bunu duymasını ne çok isterdim derken buldunuz mu kendinizi hiç?

Konuşmanın hiçbir maliyeti olmamasına rağmen onu çok da kullanmaya niyetli davranmıyoruz çoğu zaman. Hiç olmadığı kadar çok konuşma şansına sahibiz hâlbuki. (Facetime, Skype gibi ulaşımı mümkün kılan onlarca yol yardımıyla her gün defalarca görüşebilmek gibi).

Samimi, hayatımızı değiştirecek diyalogları, bize en çok anlam ifade edenlerle yaşamamız için sayısız sebep var önümüzde.

Bu olanak, birçok yardımcı ile aramızda okyanuslar, kıtalar veya şehirler olsa bile var.

Elbette bu konuşmalardan nasıl yararlanabileceğimiz bilmek bizi çok değiştirecektir. Bu öğrenilebilir bir yetenek, doğumla gelen bir hediye değil. Bu yüzden hep beraber bu yeteneği öğrenmek ve geliştirmek için burada bulunuyoruz.

Partner’imize yaklaşmak ile bu enerjiyi oluşturmak ve ilerletmek için beraber adım atacağız.

Kendimize güven duymak, sessimizi duymak, bizim olanın olumluluğu gibi birçok kavram ve eyleme geçmiş hali ile tarifsiz duygular beslediğimiz insanlarda etkiler uyandıracağız.

İletişim eşsiz güzellikte sonuçlar verecektir. Başkalarının hayatını yaşar gibi geçirdiğimiz sessizlikleri geride bırakmamıza yardımcı olacağız. Bunu tek başımıza ve grubumuzla hep beraber yapmanın hem azmi hem de destek ruhunu hissedeceğiz.

Etkinlik, Paylaşımlar, toplu düşünmeler, meditasyonlar ve kimi zaman grup kimi zaman ise bireysel aktivitelerden oluşmaktadır.
İster eşiniz veya partneriniz ile isterseniz de tek başınıza katılabilirsiniz.

Rahat giysiler, mesajlarınızı ve içinizdekini kaydedebileceğiniz kalem ve defterler, sizi temsil ettiğinizi düşündüğünüz en az 2 özel eşyanız, yüzünüzü görmenize yetecek boyutta bir ayna bu etkinlikte yanınızda olmasını istediklerimiz.

Atölyemizin eğitmenleri Esin Batal ve Gökhan Akdeniz’den kendi yolculukları ve uygulamaya dair notları aşağıda bulabilirsiniz.

Bilgi için:
[email protected]
0 (242) 323 81 46

Adres: Yoga NewVita  / Şirinyalı Mah. 1502/1 Sok. No:3 D:2 Lara, Antalya