11:11 Çalışması: “Gelecekteki Bizle Tanışmak”

11-11-16 19:00 - 21:00
Kadıköy/İstanbul, Turkey
Address: Kadıköy/İstanbul, Turkey

2016 yılının kişisel yenilen anı 11 Kasımda başlıyor: 11:11.

Gelecekteki biz ile tanışmak ve onunla beraber geleceğimizi oluşturmak için bir “Enerji ve değişim çalışması” yapıyoruz.
Çalışmamız, 11 Ekimde Kadıköy’de, saat: 19:00-21:30 arası.

Bu çalışmayla:

  • 9 yıllık bir döngü (2008-2016) bütünüyle değişiyor.
  • Sonlanmalardan, başlangıçlara geçiyoruz.
  • Büyük bir doğum zamanını birlikte yaşıyoruz.

Zaman kavramı biraz daha farklı hissedilmeye başlanıyor. Hepimizde güzel ve büyük değişimler başlıyor. 11 Kasımda, evren düşüncelerimizin, fotoğrafını çekmeye başlıyor. Yeniliği nasıl oluşturmak istediğimizi onların içinde aldıkları ile bize getiriyor olacak.

11:11 Çalışması ile 21 Aralığa kadar devam edecek bir yenilenmeyi deneyimliyor olacağız. Böylece son 18 yıldır süren büyük bir değişim enerjisinin de bitişinden yeniye açılan pencereye birlikte ulaşıyor olacağız.

İçimizde, bir sıfır noktası enerjisi var. Bu enerji bizim enerjik bedenimizin iskeleti. Yeni biz’in içinde onun daha da güçlü haller ile karşılaşacağız. Konfor alanımız ve sonsuzluğa uzanan bir çıkışın kapılarına yolculuğa çıkacağız. Hep alışık olduğumuz bizden yeni bir biz’e geçmeye başlıyoruz. Bu yeni zaman, bunları için gerekli zemini hazırlamaya başladı bile. Bu çalışmayla, bu zemini artık bilinçli bir şekilde tanımaya başlıyoruz.

Her iki haftada bir 21 Aralığa kadar toplamda 4 tane olan her çalışmamıza özel bir tema ile devam edeceğiz. Bu çalışmamızın özel teması da, “Gelecekteki Bizle Tanışmak”. Her katılımcıya, temayla bütünleşik özel genetik dönüşüm adımları, her çalışmamıza da eşlik ediyor olacak. Bugüne kadar hitap ettiğimiz ve aynada gördüğümüz “ben”den, geleceğin anahtarını taşıyan “biz”e geçişi araştırıyor olacağız.

Kaynağımızla konuşmanın değerini ve hazinelerini araştırıyor olacağız. Özel monologlar ve toplu konuşmalarımızla hepimize yepyeni sıçramalar katıyor olacağız.

Çalışma Yöneticisi: Esin Batal.

Çalışmamız sınırlı sayıda katılımcı ile yapılacaktır.

Katılım bedeli bilgisi ve kayıt için:
Mail: [email protected]
M: 530.386 44 74