11:11 /3: Hayatla Yeniden Kontrat İmzalamak

09-12-16 19:30 - 22:00
Rasimpaşa, Halitağa Cd. No:59, 34716 Kadıköy/İstanbul, Turkey
Address: Rasimpaşa, Halitağa Cd. No:59, 34716 Kadıköy/İstanbul, Turkey

Kasım ayı boyunca, yaşadığımız enerjiler sürekli olarak bizi kaynağımız ve merkezimiz üzerine düşünmeye götürdü. Zaman düşüncemizden, yaşadığımız hayattan, geçmişten, gelecekten ve şimdiden özel görüntülerle karşılaşmalar yaşadık. Birçok kaynak artık biten döngüler ve yeni başlangıçlar konusunda hayatımızın yeni döneminin gerçeklerine ışık tutuyor. Hep birlikte, evrenin ve bizlerin gizemlerine açılıyoruz. “Kendi”mize ait üst seviyedeki bilinçlerimize ulaşıyoruz. Birliği anlamak üzere, geçmişin getirdiği ayrılma yanılsamamasına ve bizlere çektiği olayların içindeki bağları görmeye başlıyoruz.

Yaşadığımız hayatın tamamı ve yaşama biçimimiz, hayatla, hayatın bütün enerjisi ile yaptığımız bir kontrat, bir anlaşmadır. Bu kontratı çeşitli enerjilerle yenileyebilir veya değiştirebiliriz. Yakın zamanlarda bir kısmı olan ve bir kısmı da olacak olan özgür seçim etkilerini daha aktif ve derinden kullanmak için adımlar atıyoruz.

Bu enerjilerin bizim için meydan okuyucu kısmı, her zamankinden daha her şeyle iç içe olup ta daha da özgürleşmenin yolunu nasıl bulacağımızdır. Bu çalışmamızda, karmamızdaki önemli ilişkileri ortaya alıp, değiştirme ve hayat Quantumunun akışını tam anlamıyla anlamak üzerine gidiyor olacağız.

Hayatla yaptığımız kontratın, içinde geride kalmış, gelecekte yaklaşan ve şimdi bizi gerçekten sarmalamaya hazır olan çekim merkezleri ve gerçekleri üzerine enerjimizi vermeye ne dersiniz?

Çalışma Yöneticisi: Esin Batal.

Çalışmamız sınırlı sayıda katılımcı ile yapılacaktır.

Katılım bedeli bilgisi ve kayıt için:
Mail: [email protected]
M: 0.530.386 44 74