18 Ağustos Dolunayı – Gerçekleri Gösteren Güneş Gözlüğü

Arkadaşlarımızın gözlüklerini “bende nasıl duruyor” diye denerken, aslında basit bir gözlük olmadığını ve her şeyin içini, ama gerçekten içini hatta özünü gösterdiğini keşfetseydik, ne hissederdik? Gözlüklerle baktığımızda, komşunun kedisinin gerçekte bambaşka bir şey olduğunu gördükten sonra, hala koşup aynaya bakar mıydık?

Bir çok enerji kaynağının özel kesişimleriyle dolunaylar ve yeni aylarda farklı yönlere doğru yol almaya başlıyoruz. 1 Eylüldeki güneş tutulmasının her iki yanında, önünde ve arkasında birer ay tutulması olunca da arka arkaya yaşayacağımız önemli 3 enerji olayından ilki oluyor, bu dolunay. Ardışık bu üç tutulma (ay-güneş-ay), bizlere yapılan uyanış ve değişim çağrılarının ne kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor.

  • Netlik,
  • Berraklık,
  • Ön yargısız görebilmek önümüzde duruyor (onları seçersek elbette)

Doğada gördüğümüz her renk bir titreşimdir. Renkler ise enerji yoğunluklarına göre frekanslardır. Mor en yoğun enerjili renk iken, sarı daha düşüktür örneğin. Bu yüzden dolunay zamanı, ayın alacağı renk bile bize özel olarak etkir. Eğer dolunay gecesi, tabi ki imkan dahilindeyse, dolunayın ışıklarını alacağınız bir açıklık veya bahçede olmanız bu enerjinin etkisi ile duş almak gibi olacaktır.

Dolunay bir hediye almak gibidir. Şöyle hayal edebilirsiniz. Bir yarış kazandınız ve ödülünüzü almak için kürsüye çıkıyorsunuz. Ancak paketteki ödül hakkında, hiçbir fikriniz yok! Birincisiniz, bu sizin hakkınız, ama açınca ne olacak? Tek başınıza sizin olacak olan nedir bilmiyorsunuz. Bahsettiğim vahşi hediye tablosu, işte bu dolunay için değerli bir anlam taşıyor. Değerli bir doğum enerjisini yaşıyoruz ve bu dolunay, bir aydınlanma olduğu kadar gerçeği gösteren görünümler hediye ediyor bizlere…

Tek olmak, Özgün olmak ve yaratıcılık geliyor!

Bu dolunayda, istediğimize giden yoldaki bütün pürüzleri görüyor olacağız. İşte arkadaşımızın yeni gözlüğünü deneyelim derken bizi şaşırtan etkisi de bu. Hep bilindik bir konu, kişi, birey… ancak artık ne olduğu, gerçekten ve de apaçık ortada! Yaygara ve tantana çıkmadan, gerçekleri algılamak. Kısacası, yorulmadan görebilmektir bu. Sonucunda da enerjimizi istediğimiz yere verebileceğimiz zamanlara kapı açıyor olacağız.

Dolunayda ki enerji kombinasyonları, bize aynı zamanda yeni yardım etme yolları da gösterecek. Yeni, heyecan verici…gibi kavramlar ilgi çekici olmaya başlayacak. Hatta parçası olduğumuz arkadaş grubu için yeni destekleme yolları da bulmayı başaracağız. Dikkat etmemiz gereken diğer nokta ise; açık zihinli ve ağır yüklerinden kurtulmuş bir kalbin, olumlu karmaya açılan yolunun da çok büyük olacağı. İçinden geçtiğimiz enerjiler bize rehberlik etmek için bizimleler. Bu dolunay, getirdiği enerjilerle özgün olmayı, kimseye benzememeyi seçenlere iyi karma oluşturan yollar açıyor…

Bu dolunayın başarı planlarımıza eklediği bir ipucu var. Başkalarını da kendiniz kadar düşünün! Çünkü herkese aynı anda katkıda bulunmak olanaklı hale gelecek…

Ruhsal konular ve şifa işleri ile ilgilenenlerinse, enerjileri kolay hissedebileceği bir aralıktayız. Ani ve yenilik getirebilecek her şeye açık olun lütfen. Kalpten, üçüncü göze kadar olan bölgenin tamamı çok duyarlı hale gelebilir. İçinizdeki enerjiyi arayın. Orada olduğunu görebilirsiniz. Dolunay günü, öncesi ve sonrasındaki 3 günlük dönemde gündüzleri de önemli hepimiz için. Güneş, gündüzleri Prana’mızı şarj etmemiz için güzel bir enerji verecek. Güneşe çıkmaya gayret edersek, şifa ödülleri bizleri bekliyor olacak.

Prana, zaten hayat enerjisi yani koşulsuz sevgi demek. Bu anlamda arkadaşlıklar ve derin bağ kurulan kişilerle olan ilişkiler çok değerli olacak.

Tutulmalar, aynı zamanda çok önemli değişim, dönüşümlerin ve olay serilerini başlatabilirler. Eğer istediğiniz değişiklikleri yapabileceğiniz bir seçim alanı görüyorsanız, peşinden gitmek için tam zamanı.

Dolunayın enerjisi ile yardım severlik fazlaca öne çıkacak. Zor zamanlarda dahi yardım severlik, karşılıksız davranışlar, beklenenin çok üstünde etkiler uyandırıyor olacak hepimiz için. Ancak gerçekleri görüyorsak ve bu gerçekler, yardımın altında yatanı da bize gösteriyorsa, bu sefer o gerçeği asla unutmayacak biçimde görmeye başlayacağız. Kısacası, tam bir saydam karma gösterisi gibi bir görüntüye hazır olalım …

Aynı zamanda, önümüzdeki bir aylık süre için yeniye alışmak ve yeniyi seçmek konusunda avantajlı ve de elverişli bir pencere açılıyor. İçinde olduğumuz enerjiler, 2017’nin ortasına kadar sürecek olan bir doğum ve yenilenme süreci olduğunu gösteriyor. Son 5 yılda gelen bir çok kişi ve olayın artık bizi terk edeceğini, son 1.5 yılda gelip kendini ve bizleri geleceğe taşıyacak olan kişi ve de olaylar dizisine konsantre olmamızı getiriyor. Hayatta en çok anlam getirebilen ve geleceği inşa edebilen bir çevreyi taşıyor olmak, keskin gözlere sahip olmak için yardım alıyor olacağız dolunaydan.

Gerçek ve özgürlük, bilgelik ve şefkat bize daha çok görünür olacak!

Dikkatli olup, enerjimizi sabote edebilecek yerlerden uzak durmamız gerekiyor. Bunların başında da hastaneler, kalabalıklar ve uzun yol seyahatlerinde varılan yerler geliyor. 18 Ağustos dolunayını, bildiğimiz yerlerde geçirmek bize çok daha verimli bir enerji trafiği verecektir.

Bu dolunayda,

  • Mutlu olmak istiyorsak, yardımsever olmalı
  • Önce içimizden geleni dışarı yansıtmalı ( bu anlamada içten dertleşmeler de çok değerli olacak) ve
  • Gerçekten mutlu bir kalp sahibi olmaya gayret vermeliyiz.

Sevgi ve ışıkla…

Aşağıdaki formu doldurarak da benimle iletişime geçebilirsiniz ?